Bude nám dobře 4

21. prosince 2014 v 15:33 | A&K |  Bude nám dobře
Autor: Emily
Žánr: romantické drama


"Ty jsi blbec." tentokrát se zarazil on. "Promiň, ale musela jsem to takhle říct. Láska přece není o rozčilování ale o porozumění. Všechny ty hádky a tyhle věci směřujou k udobřování. A když se s někým udobříš, tak máš pocit, že je zase všechno v pořádku. Láska je o milování člověka. O chtíči, vášni a dávání sebe sama tomu druhýmu. Neni to o poslouchání problémů svý holky, ale o tom, abys jí pomohl a ona ty problémy neměla. Já nevim, ale pro mě je láska důležitá věc. Chci jí prožt znovu a znovu. Jen teď čekám na toho správnýho."

"Páni, z tebe by mohl být filozof" Uchechtl se, ale přitom jsem na něm viděla, že mu to trochu zůstalo v hlavě.

"Proč ze sebe děláš tvrďáka?"

"Nedělám ze sebe tvrďáka, jen všechno tak neprožívám.."

"To ti nevěřím. Já si myslím, že bys chtěl všechno prožívat, ale bojíš se kvůli okolnímu světu. Kvůli nenávisti lidí. Tom mi říkal, že tě tu lidi moc nemaj rádi. Podle mě se bojíš před nima něco vyjádřit.."

"Blbost, lidi jsou mi ukradený." Vstal. "Už jsme si dali zmrzku, tak jdeme.." Asi jsem ho trochu naštvala, tak jsem radši jen vstala a šla s ním ven.


Šli jsme tiše vedle sebe. "Bille, jestli jsem tě nějak naštvala, tak to jsem nechtěla. Jen říkám, co si myslím."

"To vidím. Myslíš, že můžeš do lidí vidět, ale nemůžeš. Neznáš mě."

"Fajn, Bože..dělej si, co chceš, mně je to ukradený.."

"Jo, to jsem rád.." a od týhle věty jsem na něj nepromluvila.

Došli jsme mlčky domů. Hned jsem šla k sobě do pokoje a tam se zavřela. Co ho tak žere? Vím, že si na něco hraje, poznám to..jako by to potřeboval. No, nechala jsem Billa Billem a snažila se o něm přestat přemýšlet, ale nějak to nešlo. Je na něm něco zvláštního, něco tak moc zvláštního. A já vždycky byla ulítlá na zvláštní kluky. Každopádně, po tomhle dni jsme spolu dlouho nepromluvili. A nechutné zvuky z jeho pokoje už mi začínaly lézt krkem.

....

A dost. Já už tu jeho brunetu snášet nebudu. Proč musím mít pokoj vedle něj?! Zaslechla jsem, jak vyšli ven z pokoje, vyšla jsem taky a zastavila je.

"Jestli s těmahle schůzkama nepřestanete, tak už to řeknu tvojí mámě, Bille. Mě to nebaví poslouchat."

"Tss, si to řekni." dívala jsem se na něj. S kým jsem to mluvila? Tak takhle se před ní chová? Jako mega machr?

"Tak poslouchej, ty arogante. Nevim, na co si tu hraješ. Hele, ty. Noro, nebo jak se jmenuješ - víš, co o tobě říká? Řekl o tobě, že s tebou jenom chce sex, protože jsi kráva, jsi namyšlená a nedá se s tebou normálně mluvit. Říkal o tobě samý nechutnosti." Podívala se na něj a pak znovu na mě.

"Em, koukej zmlknout." ozval se Bill.

"Nebo co? Já už vás poslouchat nebudu, choďte si do hotelu."

"Tos o mě fakt řekl?" zeptala se ho Nella.

"Samozřejmě, že ne. Ona je blázen."

"Blázen? Hale Noro, nebo Nello nebo co. Věř mi, tohle není dobrý člověk, ani pro tebe. Jeď domů taxíkem a do tohohle domu se už radši nevracej, protože on o tobě říká samý špatný věci." Nella se naštvala a odešla pryč.

"Děláš si srandu? Co si o sobě vůbec myslíš? Přistěhuješ se sem a děláš tu šéfku?!" chytil mě za paži a přitáhl k sobě. Auuuu…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čteš povídku 'Bude nám dobře'?

Ano 100% (12)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama