Bylo nás šest 2

11. prosince 2014 v 22:00 | A&K |  Bylo nás šest
Autor: Adel & Kathleen
Žánr: komedie


Tajná operace

"Ty kriple, otevři okno! Dělej!" řve Adiss na Georga a drží si zacpanej nos. "Se toho snad tak moc nestalo ne?" odpoví Geo, jakoby právě neposral celej záchod. "A neříkej mi kriple, nemám to rád!" dodá ještě důležitě. "A to ti jako mám říkat jak? Georgu, miláčku? Si se posral ne?" řekne, když si uvědomí, že on se doopravdy posral… no co. "Jo, já jsem totiž Georg!" poznamená Geo celej důležitej jak pětimetrový hovno a začne si česat vlasy. "Mám to v rodným listě!" dodá po dlouhé chvíli ticha. Adiss se jen plácne do čela a radši odejde.

Mezitím už zbytek těch dobytků byl rozvezený, Gusti poslouchal hudbu a relaxoval ve vaně, ted' už skoro vypuštěné, protože pořád zuřivě bubnoval do vody do rytmu songu. Tom si přidával další rádoby vtipný článek na svůj blog a Bill si dopřával hádku se svou milou. "Trošku škrábla? TROŠKU ŠKRÁBLA?! Vždyt' nárazník je na upadnutí!" ječel Bill hystericky, pochodoval sem a tam a zuřivě máchal rukama. "Co zas děláš? Já za to nemůžu, to on do mě narazil! A náhodou, ten nárazník drží dobře!" nedala se Katie a demonstrativně si zkřížila ruce na prsou. "Děláš z komára velblouda! Dá se to opravit, nic tomu kurva není! A taky…" nedokončila ani větu, protože Billova hysterie dosáhla maxima. "Z komára velblouda? Já že dělám z komára velblouda?! Tak se na to auto podívej!!!" ječel na celý kolo, slyšeli ho skoro až v Číně na rýžových polích. Katie už to vzdala a odešla, nechajíc ho vyzuřit se o samotě.

Jen co zmizela, začal se Bill lísat k autu, hladit mu kapotu a říkat, jak všechno bude dobrý, že mu narázníček nechá opravit. Katie si vzala svou tašku a vyrazila k Adiss a Geovi, provokativně na kole. Kde by si taky mohla postěžovat líp, než u Adiss, Georg je přece jenom o něco málo větší kripl než Bill. Jen co dojela před dům, nijak daleko to nebylo, práskla s kolem do uschlého záhonku a u dveří začla zvonit jako o život.


Cililililililiiiink. Cilililililiink. Už skoro vymáčkla tlačítko zvonku a vykopla dveře, když se konečně uráčil Georg otevřít dveře. "Ahoj, co tu děláš?" divil se Geo a zamyšleně si začal natáčet pramínek vlasů na prst. "Je to debil! A ty mě pusť dovnitř!" vyštěkla Katie a narvala se do domu. Automaticky šla do kuchyně, kde jinde by se-kromě-záchodu-taky dali tihle dva hledat. A nemýlila se, Adiss zrovna cedila špagety, ani si nevšimla, že mají návštěvu. "Kuuurva, do prdele, Hagene přileť, okamžitě! Kurva mám opařenou ruku!" nadává, a když Georg přibíhá na pomoc, přehazuje mu do rukou horký hrnec s vařící vodou a špagetama. Geo jako pořádnej nešika si obě ruce polil taky, takže oba dva skákali po kuchyni se spálenýma rukama a řvali, trochu to vypadalo, jako by tančili mambo nebo macarenu. Katie je udiveně sledovala, tomuhle divadlu nemohla uvěřit, ani když ho viděla na vlastní oči. Oba dva byli totální tupci. Konečně Adiss napadlo strčit ruce pod studenou vodu, Geo aktivně následoval jejímu příkladu, takže po chvíli oba úlevně vzdychali. "Si kokot, ti řikám že to je horký ne!" rýpne si do Gea Adiss a konečně si všimne i Katie.

"Jé, ahoj, jak dlouho tu jsi? Nevypadáš nadšeně. Co to auto?" začne se vyptávat a vede Katie do obýváku. "A dodělej to!" zařve ještě po Geovi. Ten si pro sebe nadává, ale nahlas radši nic neřekne. "Když je na mě hrubá, tak jí to sežeru," pomyslí si Geo a usměje se, jaký to má chytrý nápady. Špagety ani nevyndal z hrnce, prostě do nich nasypal dva balíčky sýra, celou flašku kečupu a začal se cpát. Hovado.

Katie s Adiss zatím řešily ty dva nemožný protějšky. Tak hrozně je štvali, že jim to chtěly něčím oplatit. Nic je ale nenapadalo, pak ale Katie zcela vážně prohlásila, že nevěra by ty dva určitě naštvala. O půl minuty dříve si Georg myslel, že je nejšťastnějším klukem na světě. Tolik špaget, a všechny jeho! Rozplíval se nad tím darem, dokud nezaslechl útržek rozhovoru z obýváku. "No, a když bychom je s někým podvedly, tak by určitě vyletěli!" mnula si zrovna ruce Katie. "No jasně, to je fakt bezva nápad!" odpověděla ironicky Adiss a ťukala si na čelo. To ovšem Georg neviděl a ani pořádně nevěděl, co je ironie, takže si myslel, že je doopravdy chtějí podvést. Vcucnul poslední špagetu do pusy, byla fakt dlouhá, takže než ji sežral, byl spocenej jak vepř, odběhl do ložnice, zamkl na dva západy a už vytáčel Billovo číslo.

Tohle přece jen tak nemůže nechat. Připadal si jako tajný agent, Geo vždycky chtěl být tajným agentem, takže měl v šuplíku se spodním prádlem schovanou kuklu na hlavu a vodní pistolku. Obojí vytáhl, kuklu si nasadil a pistolku strčil za opasek. Klekl si k posteli a celý se pod ní nasoukal. Pravda, trošku ji nadzvedl, ale pořád si připadal strašně neviditelný. Když se z telefonu ozvalo: "Haló? Georgu co je?" zeptal se Bill. "Řekni heslo, at' vím, že jsi Bill!" potichu zašeptal. "Georgu si snad děláš srandu ne? Co chceš?" divil se Bill. "Prostě řekni heslo, at' vím, že jsi Bill!" zopakoval Geo důležitě. "Já fakt nemám na ty tvoje píčoviny čas, řekni, co chceš, nebo to pokládám!" vylétl Bill a už mu to chtěl típnout. "S tebou není žádná srandaaa!" protáhl Geo ksicht. "Heslo je přece hatamatasafaklerua!" Bill protočil oči, vážně nechápal, kde se ta tupost v Geovi bere. Georg mu mezitím začal vysvětlovat situaci, podával mu svoje nápady a návrhy, mlel a mlel, než ho Bill zastavil, protože mu rozuměl každé druhé slovo.

"Jsi tupej, tupej a tupej! Vrať se na zem pitomče, nemám čas na tvoje výlevy!" dořve Gea Bill a hovor mu drasticky vytípne. Bodejď by ne, když právě prožívá škrábanec své Audi, jako by byl jeho vlastní. Georg pěknou chvíli hypnotizuje display od mobilu, až se rozhodne zklamaně vylízt z podpostele. Šikovně se u toho ještě stačí tak pětkrát majznout o rošt, ale to by nebyl Geoš. Plácne sebou do postele a začne přemýšlet nad tím, co všechno se v posledních deseti minutách odehrálo. Než stačil k něčemu dojít, usnul.

"Ještě bych to tak nehrotila, on se zase uklidní. Však víš, že takovej je. Vyjede kvůli každý ptákovině, ať už je to drobek na kuchyňský lince nebo škrábanec na autě, když má tu svojí náladu," pronese moudře Adiss. Katie se nestačí divit. Má sakra pravdu, zbytečně plaší.

A Georg? Ten byl rád, když si po probuzení pamatoval svoje krásné jméno.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čteš povídku 'Bylo nás šest'?

Ano 100% (19)

Komentáře

1 Ireth Ireth | 13. prosince 2014 v 12:19 | Reagovat

Takže Georg nakonec žádnou tajnou akci pořádat nebude, protože si houby pamatuje ? To je škoda, bylo by to zajímavý. Ale on si určitě vymyslí něco lepšího :-)
Adiss a Georg jsou pár století, opravdu se k sobě hodí :-)

2 Dee Dee | 13. prosince 2014 v 15:25 | Reagovat

Tenhle styl psaní/humoru vážně můžu, dlouho jsem se u ničeho takhle nezasmála, Georg s Adiss jsou vážně skvělí! :D A Billovo chování mi na něj sakra sedí. Skvělý, těším se na další :)

3 Amy Amy | 28. prosince 2014 v 16:43 | Reagovat

Georg s Adiss jsou fakt dvojka :-D "A dodělej to!" zařve Adiss. "Když je na mě hrubá, tak jí to sežeru." :-D :-D :-D A to Geovo heslo mě rozsekalo :-D Chudák Geo řeší tak závažný problémy a Billi pro něj nemá absolutně pochopení, princeznička :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama