Bylo nás šest 3

14. prosince 2014 v 20:39 | A&K |  Bylo nás šest
Autor: Adel & Kathleen
Žánr: komedie


Když si parta vyrazí

"Ááá Roosaamundee, schenk' mir dein Herz und sag' ja! Roooosaaamundeee, frag' doch nicht erst die Mama!" řval Georg v autě známou lidovku, tedy podle něj to byl zpěv. Zrovna se hnali po dálnici směr Berlín, dnes byl v plánu výlet.

Jeli v Billově Audi, Bill se snažil nevnímat Georgův víc než příšerný řev, přece jen řídil a mohl by je zabít všechny. Katie si na sedadle spolujezdce rvala hlavu do palubní přihrádky, Adiss mlátila hlavou s co největší silou dozadu, aby si ji rozbila o polstrovanou sedačku a Georg si pořád dál vesele 'zpíval'.

"Ah Georgu PROSÍM DRŽ UŽ HUBU!" vybuchl Bill a málem sjel z cesty někam úplně do prdele. Všichni litovali, že Georga nestrčili do druhého auta k Tomovi a Gustimu, jenže ted' už bylo pozdě. Po delší chvíli ticha jen Geo pípl: "Vám se to nelíbí?" Všichni tři naráz zařvali: "NE!" A Georg tedy ublíženě mlčel a hleděl z okýnka. "Zlato promiň, ale je to fakt děs," chytla Gea za ruku Ady. "Nech mě být!" vztekal se Geo jako malé děcko a mlátil kolem sebe rukama jako nějaká primadona. "Tak si naser!" řekla Adiss a každý už jen koukal z okýnka. A byl klid.

Když konečně dojeli, chtěli se jít nejdřív najíst. S plným žaludkem toho vymyslí víc a taky kdo by chtěl pořád poslouchat "já mám hlad" a "dejte mi nažrat" od Georga i Gustava. Vlezli do první ne zrovna levné restaurace a objednali si. Po jídle už chtěli jít projít město, ale když Georg chce... "Já chci muffin!" dupl si Geo, zkřížil ruce a odmítal se hnout. "Prosím tě, nedělej scény, koupíme ti muffina pak, jo?" táhla Gea za ruku Ady, jenže šla jen ona, Geo se ani nepohnul. "Né, já chci ted' hned muffina! A kafe ze Starbucks!" vymýšlel si Georg a vypadal u toho jako přerostlé rozmazlené dítě. "Noo, já bych možná taky to kafe…" načla Katie a tím si vysloužila od Georga obdivný pohled. "Tak my jdeme pro kafe a najdeme se za chvíli jo?!" rozhodl Geo a táhl Katie na opačnou stranu ulice, kamsi do řiti. Zbytek teda pokračoval v cestě. Byli rádi, že se aspoň na chvíli Hagena zbavili, někdy se fakt choval jako totální idiot. Ale bylo jim líto Katie. A hodně.


Georg s jeho vyvinutým orientačním smyslem našel kavárnu až za 20 minut a to nejvzdálenější kavárna byla od nich 100 metrů. Koupili si kafe a Georg ten největší muffin s třpytivou polevou. Jen co vyšli na ulici, Geo se začal nad muffinem rozplývat a držel ho jako by byl pozlacený. "Ah bože, ten muffin se tak krásně třpytí. Jako ranní rosa na zádech opilé kobry," řekl Georg takovou pičovinu, že i lidi se na ně začli otáčet. Katie jen valila oči, absolutně nechápala Geovu demenci, musel být buď sjetej, a nebo totálně vymaštěnej.

Držela se od něj raději dál, až když došli na konec ulice a rozhlédla se, skočila po něm a měla v plánu ho uškrtit. "Ty kreténe, kde to sakra jsme?! Jsme se kvůli tobě ztratili!" třásla s ním a cákala kolem sebe kafe. Georg se jen poškrábal na palici a pokrčil rameny. "Tak aspoň někomu zavolej a nestůj tak a nečum!" vztekala se Katie a rozhlížela se po okolí, jestli jí něco nepřijde povědomé. Ani za hovno nic nepoznávala, tak si sedla na patník a čekala.

"Tak voláš?" zeptala se po pár minutách. "No já mám mobil u Adiss v tašce," řekl Geo a s chutí se zakusoval do jeho muffina. Katie na něj pomalu otočila hlavu a s neskutečně vražedným pohledem propalovala Georga naskrz. "A co jako celou tu dobu děláš?" zeptala se se zaťatými zuby. "Jim," odpověděl jednoduše Geo a narval si zbytek jídla do huby. "Ty jsi fakt krypl!" vyskočila Katie a dnes už podruhé ho začla škrtit. Geo se začal dusit, protože mu zaskočily drobky v krku. Rozkašlal se na celý kolo, kácel se v pase, lidi ho radši obcházeli velkým obloukem, protože u toho vypadal jak tuberák, ještě když pohazoval s vlasy. Když se konečně uklidnil, Katie mu ještě vrazila pohlavek a hledala svůj mobil v kabelce. "No a jsme v řiti, kurva!" nadávala, protože zjistila, že jí klekl telefon. "Co budeme dělat?" ptal se Geo a usmíval se na kozatou blondýnu, co šla přes ulici. Ta se jen znechuceně zatvářila a ukázala mu prostředník. Katie mu chtěla dát přednášku, že má doma takový neskutečný blaho a přesto se tlemí na nějakou šeredu, ale začala se mu smát. Ten prostě nikdy nikoho nesbalí. Rozhodli se najít automat a zavolat Billovi.

Bill za sebou táhl tři velké tašky, Adiss na tom byla taky tak, Tom si nesl malinkou igelitečku a Gusti nadšeně lízal obrovský kopec zmrzliny. "Tak jim zkusíme zavolat my, třeba se někde zapomněli," řekl Billi a hrabal ve své tašce, našel mobil a vytáčel Katie. "Nic, asi má vybitej telefon," oznámil a švihl mobil ladně do tašky. "Tak já zkusím Gea," řekla Adiss a volala mu. Hned nato jí začla vibrovat kabela. "Aha, to je fakt dobrý, co ted'? Se kvůli nim zas budeme zdržovat," držkoval Tom a kopal do kamínků na chodníku. "Hele, Katie za to určitě nemůže!" bránil ji Billi a podíval se vyčítavě na Adiss, stejně tak Tom i Gusti. "Co čumíte na mě kurva, já za to nemůžu! To, že s ním bohužel jsem, ještě neznamená, že co sere on, seru i já!" obhajovala se Ady. Tom zrovna chtěl něco 'vtipného' prohlásit právě v okamžiku, kdy Billovi začal vyhrávat mobil.

I'm not a girl, not yet a woman…

"Už by sis to úchylný zvonění mohl změnit sakra!" rýpl si Tom. Bill mu věnoval pohled alá 'polib si prdel' a vyřizoval hovor. "Kostel tu je… jak jakej, hnusnej! Pak taky nějakej drahej hotel… Já fakt nevím, kde jsme! ... A jak nám jako pak dáš vědět, na co asi? … Víš co, za půl hodiny, když nás nenajdete, volám zas… Fajn čau!" ukončila Katie rozhovor s Billem a bezmocně hleděla na Georga, který pozoroval holuby, jak se perou o drobky z rohlíku. "Hehe, ten jim to sežral!" řekl Geo celý nadšený a ukazoval na jednoho ptáka. Koukl na Katie, které otazníky z očí skoro vyskočily a raději toho nechal.

"Hele, tam je nějakej krám s kostýmama, pojd' se tam podívat!" vykřikl Geo a vyskočil na nohy. "Bud' tady, at' se s nima nemineme," řekla Katie unaveně, Gea nebude chtít hodně dlouho vidět. "Ale no taak, jenom na chvilku!" žadonil Georg doslova na kolenou. Katie nakonec svolila a šli teda do krámu. Geo chtěl všechny vyzkoušet, oblíkl si kostým Spider-mana, Hellboye, vyzkoušel taky hasiče, krále, berušky a playboye, ve kterém vypadal jako prasečí zadek. Katie brečela smíchy, když ho viděla, nemohla ani popadnout dech. Smála se ještě po tom, co obchod opustili.

Chtěli se jít zase posadit a vyčkat, jenže všude bylo obsazeno. Geo zahlédl nějaké schody, tak se chtěli posadit tam. Georg je bral po dvou, seběhl do půlky a sedl si. Katie byla hned za ním, jenže na jednom schodu jí podjela noha a už letěla dolů jak sestřelený orel. "AAAU!" ječela a držela se za záda. Georg jí seběhl na pomoc, ale to už se zpoza rohu vynořili Billi, Adiss, Tom a Gusti a když viděli Katie na zemi, spěchali rychle k ní. Mezitím jí Geo pomohl vstát. Když uviděla Billa, šla k němu co nejrychleji - takže dost pomalu. Byla předkloněná, držela si zadek a ječela na celý kolo. "Já mám zlomenou prdeeeel!" Všichni byli do té doby strachy bez sebe, jestli se jí nestalo něco vážného, teď' se jí jen smáli a usoudili, že to bude jenom malý otřes mozku.

Konec dobrý, všechno dobré.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čteš povídku 'Bylo nás šest'?

Ano 100% (19)

Komentáře

1 Amy Amy | 28. prosince 2014 v 16:52 | Reagovat

Tak to musela být nálož Geo a Rosamunde :-D Katie si rvala hlavu do palubní přihrádky :-D "Nech mě být!" zařve Geo. "Tak si naser!" řekne Adiss a byl klid :-D :-D Z muffina třpytícího se jako ranní rosa na zádech opilé kobry jsem odpadla :-D :-D :-D Nechápu, že jsem tenhle skvost neobjevila už dříve, made my day! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama