Bylo nás šest 6

25. prosince 2014 v 18:29 | A&K |  Bylo nás šest
Autor: Adel & Kathleen
Žánr: komedie


Dámská jízda

Cilililililililililink. Cilililililililink. Mačká Katie tlačítko zvonku jako zběsilá a nervózně přešlapuje na místě. "Než se milostivá uráčí ty zasraný dveře otevřít, tak jí asi zaleju záhonek!" zanadává si Katie nahlas sama pro sebe a prst ze zvonku už pro jistotu nesundá. "Proboha hoří snad?!" řve Ady za dveřmi a se značně hlasitým dupáním konečně otevře. "Uhni!" zavře Katie na celý kolo a utíká, co ji nohy stačí. Ani za sebou nezavře dveře od koupelny a se slastným výdechem usedne na mísu. Během chvíle se u rozcapených dveří objeví Adiss, se zkříženýma rukama se opře o futra a s otazníkama v očích civí na překvapenou kamarádku. "Co-to-jako-děláš?" zeptá se a zvedne jedno obočí stejně tak, jak to dělá Bill. "Co asi tak myslíš?! A nedělej na mě tyhle držky, jednoho mima jsem se zbavila a je tu další!" odsekne jí Katie a zapne si kalhoty. "A jen tak mimochodem, ty jsi spala? Vždyť jsem ti říkala, že přijdu!" nechápe. "Tobě se to machruje, když máš už týden prázdniny, ten můj vocas odlít teprve před dvěma hodinama!" vysvětlí Ady situaci a Katie jí vše soucitně odkýve. Ještě aby ne, opravdu už je to týden, co odjel i její milovaný Billi, ale i když si značně oddychla od uklízení, vaření a praní, alespoň nechrápal tak, jako tady Adisčin Hagen.

Pod tlakem na svůj močový měchýř Katie úplně zapomněla, jaký pěkný dáreček pro Adissku vlastně má. Vyběhne do chodby, kde zahodila tašku při svém čůracím maratonu a vytasí na Ady své zbraně. "Pártyyyyyy!!!!" zařve a zamává jí před ksichtem dvěma flašama pravého šáňa. Začnou ječet obě jako zběsilé a Adiss už se celá nedočkavá řítí do kuchyně pro šavli. "Holka já už jsem v lihu celý týden, proto chčiju jak amina, mám furt děsnou žízeň! Ale je to taaaaak osvobozující!" vyhrkne na Ady Katie a svýma zúženýma zorničkama jako kocour Mikeš jí upřímně trochu vyděsí. Do vteřiny na to ovšem zapomene a už otvírá první lahev.


Jako ty správné jemné a něžné slečinky se obě zrychtovaly jako prasata. To, že až ti dva vopičáci dorazí za velkou louži a budou se okamžitě hlásit (jakoby je ty dvě hned musely vidět), už děvčatům vyplavily bublinky z hlavy. "Děleeej dej síííí, to už dorazíme!" snaží se Ady překřičet Billův ječák z repráků, když si pro srandu pustily písničky kluků z mládí a napodobovaly u toho i Billiho slavné pohyby. V tom stejném okamžiku se Katie rozezvoní telefon…

Britney bitch…

"Tyvole vy jste dvojka, jeden horší jak druhej, vypni to!" kroutí Ady hlavou jak zběsilá a Katie si začne rvát ukazovák přes pusu, aby sklapla. "Drž tlamu to je Bill! Jo a to vyzvánění má rád!" začne Katie omlouvat svého milého navzdory tomu, že ještě před minutou si do rytmu jeho houkání v písničce celá vysmátá šourala ručník mezi nohama sem a tam. "Ano drahý? … Nene nejsem opilá… Slyšíš sám sebe? To víš, mě se hrozně stýská! … Vyřídím, posílám pusinku, papapapa! … Ne, ty pa! … Ty!" dořekne příšerně sladkým hlasem a Ady po ní hodí pohledem alá Geo, když naprosto nechápe. To, že jí Billi vzkazoval od Gea spousty pozdravů a taky nadávek pro Adiss, proč má do prdele vypnutý telefon, Katie samozřejmě totálně vypustila. Párkrát si ještě zasněně povzdychne a pak hodí po Adiss telefon. "Dělej, natoč mě!" zařve asi jako Adiss na Kámu, když už se nedá svítít a ona s ním musí ven a ječí, aby se už konečně vysral. Začne znova napodobovat Billiho směšné, leč fanynkami nepochopitelně zbožňované pohyby a Ady se jí u toho snaží natočit, když se jí povede udržet telefon ve vzduchu anebo zrovna nenasává z flašky.

Naprosto ztraceny v čase a prostoru se na bůhvíjaký den probudí obě vedle sebe na zemi. Jedna s rukama nad hlavou ryla rypákem v huňatém koberci a druhá provozovala něco jako resuscitační polohu. První zvedla hlavu Adiss, teda s namáhavou pomocí svých rukou a nekontrolovatelně drcla Katie do ramene. "Kurva vstávej!" zaječela a chytla se za hlavu, jak jí bolel i její vlastní hlas. Popadla Katienin telefon do pazúr a zjistila, že o sobě věděla naposledy před dvěma dny. Tiše se zhrozila, a když se rozhlídla, zjistila, že už dávno nejsou u ní doma. Ležely teď obě u Billiho a Katie v obývačce a ten bordel co jím byly osázené přišel nechutný i jí samotné, a to už je na její potrénovaný žaludek co říct. Z ničeho nic se rozezvonil telefon.

Britney bitch…

Protočí Ady oči, zvedne zelené sluchátko a ohulí reprák jak nejvíc to jde. "Ahoj miláčku, nezvedlas mi telefon, tak jsem ti poslal SMSku, četlas jí? Já už nemohl poslouchat, jak moc se ti po mě stýskalo. Akorát vyjíždím z letiště, za chvíli jsem doma jo? Pa!" oznámí Billi na jeden nádech a nechá obě kocovinky v naprostém šoku. "Kurva!" zaječí Katie a vyskočí, bolest hlavy a celého těla nevnímajíc. K čertu s těžkým ránem opilce, nevolno se jí udělalo až když spatřila ten chlív, ve který proměnily obývací pokoj. "Bill mě zabije!!!" začne plašit a zmateně pobíhat kolem dokola jako když Mr. Bean chytne záchvat paniky. "Do prdele, Káma!" uvědomí si ve stejnou chvíli i Adiss, že není zcela z obliga všech průserů. Vystřelí od Kaulitzů tak rychle, že za ní nestačí ani zaprášit. Mezitím Katie i nadále pobíhá po obývačce nevědíc, s čím asi tak v tomhle bordelu začít jako první. Pobíhala tam tak dlouho až se rozrazily dveře a v nich stál hvězdně se usmívající Bill.

"AAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!" ozvalo se ze dvou domů na malebném předměstíčku přístavního města současně.

Ady i Billi měli oba totálně zesraný dům. Jenže Adiss měla na rozdíl od Billa doma skutečná hovna.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čteš povídku 'Bylo nás šest'?

Ano 100% (19)

Komentáře

1 Dee Dee | 26. prosince 2014 v 20:27 | Reagovat

Já nemůžu :'D Navzdory absence Geoška jsem se u téhle části snad smála nejvíc :D Alespoň si to holky užily :D No a ta poslední věta.... :D

2 Amy Amy | 28. prosince 2014 v 17:33 | Reagovat

Nooo, holky to pěkně rozjely :-D Billi a Katie mají koukám taky dost s tím vyzváněním od Britney, pěkné primadony to jsou oba dva! A to jejich rozkošné loučení :-D U resuscitační polohy jsem umřela, úplně je obě vidím, jak se tam válejí po flámu :-D :-D Vypadá to na pěkný průser, Billi se z toho bordelu určitě posere, slečinka :-D No a podle slov Adiss "Do prdele, Káma!" a poslední větě už se nemůžu dočkat dalšího dílu! :-D

3 Michi Michi | Web | 29. prosince 2014 v 20:44 | Reagovat

Poslední věta mě dostala :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama