Bylo nás šest 7

29. prosince 2014 v 11:54 | A&K |  Bylo nás šest
Autor: Adel & Kathleen
Žánr: komedie


Z toho bude průser

"Tobě se po mě tak stýskalo, že jsi nám musela zničit celý byt? Tobě se po mě taaaak stýskalo, že jsi musela rozbít i ten skleněný stolek? Tobě se po mě taaaak stýskalo, že máme pomalu všechny dveře vykopnuté??" piští Bill a drží se za hlavu, zatímco Katie se s námahou posadila na zničený gauč, rozhlížela se a zamlženým pohledem se zastavila na Billovi a snažila se seč mohla o omluvný pohled. Místo omluvného pohledu se jí však tak akorát začne nadavovat a nebohému Billimu se vyblinká k nohám. "To-snad-ne!!! Moje boty! Jak se můžeš vytentovat na mé skvostné boty!!! Ahh, ty čuně!" ječí Bill a poskakováním všude po pokoji se snaží ten humus setřást z nohou. Marně, tak akorát zasviní i ten zbytek vybavení, co byl čistý. "Já-já vůbec nevím, co mám říct," dostane nakonec ze sebe Katie a je naprosto s rozumem v koncích. V té svojí zrovna vymetené hlavince nedokáže přijít na jedinou výmluvu a omluvu, kterou by mohla použít, tak se jen pokusí beze slova vstát a začít uklízet. Marně, má z toho ohromného množství alkoholu draka, že by ho mohla jít ven pouštět. Padne naznak zpátky do zaneřáděného gauče a něco nesmyslně žvatlá. "Ty se mi snad zdáš! A já vůl za tebou jedu, do takového chlíva!" lomcuje s ní Bill, vytočený k nepříčetnosti. "No tak promiň, co chceš slyšet?!" vysouká ze sebe Katie s vypětím sil a nechá sebou třást. "Na tohle já nemám!" ječí Bill celý rudý, nasupeně hledá nějaký hadr, aby mohl to blitíčko setřít z bot a co nejrychleji odjet. Ještě v chodbě sebral klíče od auta, otočil se, vztekle zavyl a vyběhl s prásknutím dveří z domu. Naskočil do auta, nastartoval a vyjel z ulice. V půli cesty si to však rozmyslel, změnil směr a řítil se k domu Listingů, kde ho nečekala o nic lepší podívaná, než u něj a Katie.


Ještě než vůbec vešel do domu, praštil ho přes xicht smrad jak z chlíva, začal znechuceně krčit nos, dal si před obličej ruku a pomalu postupoval dál, už nebyl ani tak moc nasraný, ale spíš zvědavý. Vešel do obývacího pokoje a v tu chvíli doopravdy nevěděl, co si má myslet. Uprostřed, doslova skrz naskrz zesraného pokoje klečela Adiss na všech čtyřech, hadr v ruce, kýbl s vodou vedle sebe a se skučením velice pomalu šudlala koberec, který měli naneštěstí zcela nový. "Co se to tady kurva stalo?" zahuhlal Bill skrz ruku, kterou měl stále přilepenou k obličeji a třeštil oči na nebožačku Ady. Ta k němu pomalu otočila hlavu, Bill přitom zjistil, že má na nose kolíček, a se slzami v očích mu řekla: "Ten smeták." Billovi pomalu došlo, že ten vůl Geo kdesi přišel k té malé ohavnosti a ta teď s nimi sdílela byt. Dokonce si uvědomoval, jak moc se malý Káma a Adiss nesnášeli (to nejvíce neuvěřitelné mu na tom přišlo to, že oba dva bojovali o výsostné postavení vedle Georga…GEORGA) a ten malý ďábel často Adiss trápil tím, co všechno z něj dokázalo vyjít. V jakékoliv formě.

Prošel byt a hledal to malé zlé stvoření, které teď Adiss zadělalo na pořádný průser - byl zničený celý obývák, ložnice i kuchyň - všude, kam se jen dostal, tam to zasral. Bill se mu vůbec nedivil - bůhví jak dlouho ho vůbec nechala takhle doma zavřeného! Podle stupně oné kalamity by jeden řekl, že tu ten pes sám trávil celý týden. Našel ho až u vchodu na zahradu - krčil se v rohu u dveří, vrčel a byl celý od hoven. Tak tohle by Georga zabilo, pomyslel si Bill. Pak se nad tím zamyslel ještě jednou. Adiss už sice měla zničený byt, pravděpodobně i vztah, ale on toho měl přece zničeného taky dost! Jeho zlomyslnost se drala na povrch. Vytáhl svůj mobil, smraďocha Kámu, asi stejně nepříčetného, jako byl on sám ještě u něj doma, si vyfotil a velice škodolibě se usmál. Vrátil se do obýváku, kde se Ady posunula asi o půl metru před sebe, ale teď už se ani nesnažila koberec šudlat, prostě tam klečela a vydávala ze sebe zvířecí zvuky. "Co tu vlastně chceš? Nemáš být tam někde v řiti?" zahučela na Billa a snažila se trefit hadr do kýble. "Chtěl jsem se zeptat, co se to tu sakra dělo! Zničily jste náš byt! Ne teda, že by to bylo něco tak odporného, jako tady," zhnuseně se rozhlédl "ale je to katastrofa! A moje boty," skučel "ty už budu moct vyhodit! MOJE-BOTY!" vztekal se a ovíval se rukou, protože ten puch byl nepředstavitelný. "A nemůže za to určitě jen Katie, ale vezeš se v tom s ní!" pokračoval a už Adiss máchal fotkou Kámy, co před chvílí pořídil, před nosem. "Takže bych neměl být určitě nasraný jenom já, ale i někdo další - a ty víš, že to bude uragán, až tohle uvidí. A co teprve tohle! Vždyť to tu v životě nemůžeš vyvětrat! To, abyste se rovnou přestěhovali!" řval a s radostí si vybíjel vztek na někom tak bezbranném, jako byla právě klečící Ady s kocovinou jako svět. "To bys neudělal! Co po mě chceš!" zděsila se Adiss a užuž měla na krajíčku od hysterického pláče.

Kdyby tak Geo zjistil, že Kámu nechala samotného ve sračkách! To by o svého milého jistě přišla. A i když ho prostě nemůže vystát, tak by ho nevyměnila. Tím spíš, že by o něj ještě měla přijít kvůli nějakým výhružkám! I přese všechen bolehlav a nevolnost vstala, mrskla hadrem Billiho přes jeho oblíbenou košili a hnala ho z domu. "Georga mi brát nebudeš!" řvala a bezhlavě kolem sebe mlátila hadrem, dokud nezahnala Billa až do jeho auta, kde se zamkl a rozdýchával právě nabitou zkušenost, že se nemá snažit dostat Georga od Adiss. Prostě nemá. Nijak.

Během tohoto výjevu se ovšem nešťastnou náhodou fotka Georgovi poslala. Jak Ady kolem sebe šila hadrem, tak se jí povedlo zasáhnout mobil a odeslat zprávu. To pravé tóčo mělo teprve přijít.

Zatím však nic netušící Adiss, stále s uslzenýma očima, šla zpátky do domu a zjistila, že její šudlání je značně neefektivní a že to bude muset vyřešit jinak. Ještě zkontrolovala, jestli je Bill před domem - byl, tak rychle popadla svůj mobil a volala Katie, aby jí řekla, co je její primadonka zač. Obě byly tak vytočené, že mu přísahaly pomstu. Zatím však byly v průseru jen ony dvě a už bylo na čas jednat. Domluvily se tedy, že zavolají úklidovou službu, ta dá všechno ještě během dne do pořádku a tohle malé neštěstí bude zapomenuto.

Sice obě zaplatily astronomické sumy za mlčení zaměstnanců oné služby (Adiss poněkud více, protože ani nebyla schopná vysvětlit, jak k tomu došlo), zato ale byly jejich domovy se západem Slunce krásně čisté. Bill se sice někam ztratil, na to však Katie neměla čas, ještě stále se dostávala ze své kocoviny. Rozhodla se zavolat Ady, aby se aspoň navzájem podpořily a pogratulovaly si. Ta však měla obsazeno, tak Katie telefon pohodila na stůl a rozhlížela se po vypucovaném domě. Jak tam bylo ticho a klid tak jí začala ta její primadona chybět, nedovolila si však, aby zvedla mobil a zavolala mu. Místo toho jí nazpět volala Adiss. "On to ví!" zařvala Katie do ucha "on mu to vážně poslal! A to by teď nic nepoznal! Vždyť jsem toho čokla i vykoupala!" vzlykala Ady do telefonu. "Počkej, jdu k tobě!" odpověděla Katie a rázně vykročila z domu. To ten pan Frajerka teda přehnal! Sám moc dobře ví, co se stane, když se Georg nasere! Teď se kvůli němu ještě rozejdou! šrotovalo to těch pár set metrů Katie v hlavě, než došla k Listingům. Bez zaklepání vpadla do domu a vydala se přímo ke zdroji nelidského kvílení.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čteš povídku 'Bylo nás šest'?

Ano 100% (19)

Komentáře

1 Vicky Vicky | Web | 29. prosince 2014 v 12:04 | Reagovat

super :)

2 Dee Dee | 29. prosince 2014 v 20:47 | Reagovat

Ne že bych Billa nechápala, ale za to jeho hysterický pištění bych ho musela zabít :D Chudinky holky, to jim ta dámská jízda moc nedopadla... A co teprve ubohej Kámo :D Jsem hodně zvědavá, jak to s Adiss & Geošem a Katie & Billem bude dál... :)

3 Michi Michi | Web | 29. prosince 2014 v 20:58 | Reagovat

Musím říci, že ve srovnání s počátkem je to o mnoho lepší a zábavnější :D Poslední dva díly mě fakt pobavily! :D

4 Amy Amy | 31. prosince 2014 v 12:45 | Reagovat

Chudák Billi: "MOJE-BOTY!" :-D :-D :-D A boj o výsostné místo vedle Georga Adiss a Kámy mě fakt pobavil :-D Noooo tak to jsem zvědavá na to tóčo, až přiletí uragán Geo! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama