Chci zveřejnit povídku - co pro to udělat?

2. prosince 2014 v 14:08 | A&K |  Chci také psát
Je to úplně jednoduché! Stačí nám na e-mailovou adresu povidky-povidky-ty-ja-mam-rad@seznam.cz zaslat zprávu, kde uvedete:

- svůj nick nebo jméno, pod kterým chcete vystupovat jako autor povídky
- název povídky a číslo dílu (pokud je vícedílná), který právě posíláte
- žánr povídky
- přiložený soubor s povídkou (na formátu netrváme, pokusíme se vše přelouskat)
- případnou vlastní anketu (VIZ řádek níže)

Pod každou povídku budeme automaticky přidávat anketu s otázkou, zdali čtenář čte konkrétní povídku s odpovědí ano. Máte možnost si vytvořit svou vlastní otázku a odpovědi, pokud budete chtít něco speciálního.

Jak často budete chtít povídku přidávat je jen na vás. Někdo má např. povídku dopsanou a nechce to moc protahovat, jiný nemá tolik času na psaní a tak budou prodlevy mezi jednotlivými díly delší. Můžete zaslat i celou sérii a jen napsat, v jaké dny chcete, aby byla povídka zveřejňována. Osobně nám vždy u jiných blogů vyhovovalo, když se věděl den, kdy přibude další díl povídky, bylo se na co těšit :-)

Prosíme, před zasláním svou povídku pečlivě zkontrolujte, zdali je gramaticky i stylisticky dobře napsána. Děj je samozřejmě důležitý, ale správně a pěkně upravený text se lépe čte a povídce přidá na hodnotě. Opět je na vás, pod co se budete chtít podepsat. Samozřejmě nikdo nejsme perfektní, i my máme určitě v povídkách spousty chyb a nevhodných slov, ale snažíme se :-)

Na náš e-mail povidky-povidky-ty-ja-mam-rad@seznam.cz se můžete obrátit i s jakýmkoli dotazem, moc rády pomůžeme.

Adel & Kathleen
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama