Bylo nás šest 10

22. ledna 2015 v 23:53 | A&K |  Bylo nás šest
Autor: Adel & Kathleen
Žánr: komedie


Taková normální večeře

Když se sejde ta skvadra volů, stojí to vážně za to. A ani tentokrát tomu není jinak. Všichni jsou napasovaný u Billa a Katie a s nažranejma pupkama si užívají večerní siesty.

Gusťa s Adiss už dávno dojedli a teď spokojeně hrají plácanou zatímco Geo se ještě stále spokojeně hrabe… no už dávno ne ve své porci. Stačil dojíst už zbytky po všech, když nebudeme počítat, kolikrát si vlastně přidal. Na slova Adiss, která do něj marně hučila, že mu bude blivno, se Geo obracel s tím, že se ty zbytky přeci nevyhodí! Kor, když dnes Billi vařil jeho oblíbenou baštu - knedlo-zelo-vepřo. Kromě toho, že se dnes všem při pohledu na Gea až udělalo špatně, se jim hlavou nejmíň 10x prohnala myšlenka, jak upřímně litují Adiss a jak moc na ní dnes v noci budou myslet. No jo, zelí je prevít. A to obzvlášť, když ho žerete na kila.

Billi si něco velmi zaujatě datluje do laptopu, Tom se docela baví pohledem na Gea - ano, vážně to dělá, prostě jeho náplň volného času. Katie právě naskládala nádobí do myčky a s blaženým pocitem, že je uklizeno, se vrátila do jidelny.


"Mohl bych si dát ještě trochu zelí?" zeptal se na férovku Geo načež rázem utichlo všechno pleskání, tleskání a datlování. Pohledy všech se upřely na Gea, jak prosebně strká Katie svůj prázdný talíř pod nos. Ta ho jen beze slov odnesla do kuchyně, nandala na něj novou porci a strčila ji do mikrovlnky. Bylo to víc než jasné. Geovo 'zelí' samozřejmě obsahovalo jak knedlíky, tak maso, jen nechtěl vypadat nijak nápadně. Než se jídlo ohřálo, šla si Katie sednout ke Geovi, aby mu dopověděla její super historku o dědovi, který si rozbil držku o obrubník. Geovi se to samozřejmě náramně líbilo a proto začal jako splašený kývat hlavou na souhlas.

Mezitím, co vyprávěla, zpozorovala za Geem velmi pomalý pohyb - Toma. Pomalu, ale jistě se nahnul přes stůl a něco lil Geovi do jeho voslintané skleničky. To něco mělo tak obrovskou nálepku s tak obrovským nápisem PROJÍMADLO, že to snad musel vidět i slepej. Katie jen nevěřícně civěla a nevědomky vyjekla. "...a pak z ničeho nic leželaAAAAAA... myslím, že se to připaluje," zakecala rychle totalním hovnem (protože nikdo z přítomných nechápal, odkdy mikrovlnka připaluje, ale Gea to absolutně netankovalo), když ji Tom ukázal přiložením ukazováčku na rty, aby ho neprozradila. Vlítla do kuchyně a přinesla Geovu porci a rozhodila po Tomovi rukama na znamení toho, proč to sakra udělal. Tom si hlasitě odkašlal. "Katie mohla bys do kuchyně? Bill potřebuje pomoct," ta na něj znovu vytřeštila oči, jak mohl říct takové hovno, když Bill sedí hned vedle Gea. Tom jen mávl rukou a už táhl Katie do kuchyně. "Vyřiď mu tam, ať příště nadělá víc zelí!" řve ještě Geo na Katie. "Jo Bille, podal bys mi prosím sůl?" pípne po Billovi, který tomu všemu už nějakou dobu přihlíží a po téhle Geově perle si v duchu nadává, jak někdy mohl vzit takového blba do kapely. "Tak podáš mi jí nebo si pro ni budu muset dojít... jako sám?" zděsí se Geo při svých posledních slovech a už se nadšeně hrabe po solničce z Billovych pracek.

"Pročs mu to tam kurva nalil?" tiše řve Katie po Tomovi. "No proč asi, aby se posral," rozesměje se Tom na celou kuchyň. "Hovado. To chceš pořád tu fotku zesraného Gea?" zakroutí Katie nad Tomovou touhou, jak se už pár let snaží o tuhle trofejní fotku. Tom ji to jen v záchvatu smíchu odkývá. "Jen doufám, že se neposere tady," spráskne ruce Katie a odkráčí zpátky do kuchyně. Nervózně začne dupat po pokoji a kout plán na to, jak dostat Gea co nejrychleji z domu. Kor, když se na něj podívá zrovna ve chvíli, kdy do sebe klopí celou oblemcanou sklenicu až do dna. "Kurva!" zanadává si Katie a něco ji napadne. "Bille nějak mě rozbolela hlava a... NAVÍC JE POZDĚ... půjdu si lehnout," skoro zakřičela prostřední čast, aby osazenstvo zvedlo své zadnice a laskavě odkráčelo, ale dostalo se jí jen odpovědi "dobrou noc" od Gea s plnou hubou a Gusti s Adiss, jak stále v plném zápalu tleskali a pleskali, jak jaryni. "Tak dobrou," pípl Billi a jen jí vlepil pusu na tvář. Katie jen chvilku nervózně přešlapovala a propalovala pohledem Toma, který stál u futer jídelny a škodolibě se usmíval. Potom se urazila a s hlasitým dupáním odkráčela nahoru do ložnice.

"Tak zákusek," odstrčil Geo prázdný talíř a s hlazením sve žaludeční nádrže se opřel o židlu. Nikdo však na jeho samozřejmost nereagoval. "ZÁKUSEK!" zvyšil Geo hlas a už začínal být nervózní z nedostatku cukru. "Fajn!" urazil se, natáhl se pro cukřenku a nasypal si její obsah komplet do tlamy. "Adiss jdeme domů!" oznámil Geo a prudce vstal, načež se na něho Adiss tázavě zadívala. Ona byla vždycky ta, co rozkazovala, protože Geo si to nikdy nedovolil. "Prosim?" zvedla na něho obě obočí a Geo rázem strachem vyvalil oči a zase si sedl. "No tak ne," pokrčil rameny a prstem začal z nudy objíždět talíř a oblizovat z něho nabrané zbytky omastku.

Tom chvíli bloudil pohledem po místnosti, až ho napadlo, že pokud tu Gea s Adiss zdrží co nejdýl, posere se mu tu přímo před očima a jemu se povede získat jeho vysněnou fotku. Promnul si ďábelsky ruce a v očích mu svítili dva malé nápisky Tom. Jsem tak kurevsky chytrej. "Jdeme domů!" zařvala Adiss až celé osazenstvo nadskočilo. To holčičí zaječení, které se v místnosti ozvalo, nebyl žádný nezvaný host nebo domácí krysa. Gusti se jen nejvíc lekl. Tomovi málem vypadly oči z důlů, jak mu Adissčino rozhodnutí překopalo jeho vážně geniálně promyšlené plány. Byla tu ale jedna velká chyba. Neměl žádný záložní. Typický Tom. Jediné, co ho v tu chvíli napadlo, byla osudová a naprosto nedomyšlená chyba. "Hodím vás domů!" zakřičel, jak nejrychleji uměl, až se všichni udivili nad jeho naléháním. Nedalo se svítit, Tom je všechny do toho auta dokopal. Billi jim skoro ani nestačil říct ahoj.

Tomův pohled byl v jedné vteřině na silnici, v druhé zase ve zpětném zrcátku. A takhle to šlo dokola. Gustiho vyhodili už dávno a Geovi se pořád ne a ne na záchod. Tom si nahlas povzdychl. Za cenu TÉ jedné pitomé fotky, je schopen ze sebe udělat hloupého, neschopného a retardovaného kripla. To nebyl typický Tom. Co ale tak může dělat? Nenápadně odbočil na dálnici a ani ho nepřekvapilo, že ti dva ignoranti vzadu si vůbec ničeho nevšimli. Jeho plán byl jasný - na dálnici se prostě nedá zastavit. Začal být ale nervózní z toho, že Geo si ještě vesele pobrukuje německou hymnu.

"Ehm, za jak dlouho tam budeme?" zeptal se trochu naléhavěji Geo a nepohodlně sebou na sedačce zavrtěl. Tom se uškíbl. Je to tady. "Nevím, nějak jsem zabloudil," pronesl suše Tom, tohle se mu tak příčilo. Jak by totiž ON mohl někdy zabloudit? "No víš já… potřebuju na záchod," zavrtěl se Geo znova na sedačce a Adiss ho hned zpražila pohledem, ve kterém by i idiot poznal, že se právě chystá Georga zabít. Tohle už nebudeme dál hrotit…

"AAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!"

Zaječela Adiss.

Tom samozřejmě svou trofejní fotku získal no a jeho chyba? Ta je v tom, že to auto, už nikdy v životě neprodá, protože tomu smradu, se z toho auta nikdy nebude chtít.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čteš povídku 'Bylo nás šest'?

Ano 100% (19)

Komentáře

1 Michi Michi | Web | 23. ledna 2015 v 1:10 | Reagovat

Auto bude muset rovnou na vrakoviště a zdemolovat :D :D Tom má nějak příliš roupů, měli by mu pořídit nějakou bachařku, která by mu ty blbiny vyhnala z hlavy :D

2 Amy Amy | 23. ledna 2015 v 14:24 | Reagovat

''Tak, zákusek.'' :-D :-D :-D Umřela jsem :-D A jak chce Geo po Katie vyřídít Billovi, ať příště nadělá víc zelí a pak se ho zeptá na slánku, protože sedí vedle něj... PANE BOŽE :-D :-D :-D :-D Jsem zvědavá, co bude Toman dělat s posraným autem od Gea, OD GEA... :-D Bože, made my day :-D

3 Ireth Ireth | 23. ledna 2015 v 15:57 | Reagovat

No, já jenom doufám, že Tomovi fotka posraného Gea za to auto stála :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama