Bylo nás šest 8

1. ledna 2015 v 9:13 | A&K |  Bylo nás šest
Autor: Adel & Kathleen
Žánr: komedie


Školka u Kaulitzů

Když Katie vtrhla do pokoje, našla Ady otočenou břichem směrem k zemi, rukama a nohama kolem sebe vztekle bouchajíc do země. Chvíli se tím bavila, až si uvědomila, že za tohle může její Bill a že je to vlastně i její chyba. No, blbě si ho vychovala. Dojde až ke vzteklině ležící na zemi a jemně se jí dotkne. Ady rázem ztichne a vystřelí ze země jak namydlená. Takhle rychle nepřepíná ani Georg televizi.

"Ha a mám to!!! Tohle bude POMSTA!!! Těš se, Kaulitzi!!!" pronesla Ady s vražedným výrazem ve tváři, že by i Freddy Krueger vedle ní vypadal jako miss sympatie. Převelice důležitá rada: až uslyšíte říkat Adiss slovo pomsta, utíkejte, co vám nohy stačí! Nebohá Katie byla hrůzným zážitkem s takovou ostudou před svým drahým značně poznamenána, a tak úplně vypustila význam Adeliných slov. Krev ale nepoteče (možná), Hagenovic holka je z jinýho kraje!

Velice taktně vykopala Katie z baráku a ani jí nevysvětlila, co tak náhlá změna. Potřebovala klid na přemýšlení, protože tenhle plán bylo to nejgeniálnější, co snad za svůj celý život vymyslela. Věděla, že má zaděláno na pořádný průser a taky věděla, že jakmile jde o Kámu, je Geo schopný se i teleportovat. Neměla proto moc času a tak hned začala. Zprvu tím, že se poplácala po rameni a pogratulovala si, že tímhle vlastně zfoukne pomstu Kaulitzovi i uragán v hlavní roli se svým milým najednou. Nejhorší na tom ale bylo to, že když se Ady rozhodne pro pomstu a radikální řešení, už tak moc neřeší to, koho všeho se to bude týkat, prostě si chtěla jen instinktivně zachránit svou holou řiť.


Sled událostí proběhl tak rychle, že ani ona, ani Georg, Katie nebo Bill nestačili ani mrknout.

Ťuk ťuk ťuk. Ozvalo se u Kaulitzů, kde vládlo prazvláštní ticho. Když dvě osoby s tak prořízlou držkou, jakou Bill s Katie oba měli, mlčí, je něco opravdu v nepořádku. To ještě nevěděli, jak moc se za pár minut budou zbožňovat. Inu, všechno zlé je vlastně k něčemu dobré. Katie s nezájmem otevřela dveře, když jí skoro po hlavě trefil obrovský kufr a do náruče přistál nasraný Káma. Díval se Katie zpříma do očí, bulvy jako Hurvínek, rozzuřeně se klepal jako ratlík a tesáky mu svítily přes celý ksicht.

"TY-HLÍDEJ a TY-ZŮSTAŇ!" zakřičela Ady snad na celou vesnici a už se měla k odchodu. Zastavila se v půlce kroku a ještě se otočila. "A TY-DRŽ HUBU!" plivla po Kámovi, který na ní jen zlostně zasyčel. V samém šoku a se smetákem stále v náruči Katie sledovala svou jindy miloučkou kamarádku, jak svižným krokem odchází k autu, nasedá a zběsile odjíždí, až nechá na silnici vypálenou polovinu gum. Po chvilce ticha z poza rohu vyleze Geo, tiše jako myška.

"Ahoj," pípne na Katie a dívá se na ní tím nejsmutnějším pohledem, že by mu ani Kocour v botách nemohl konkurovat. V tu chvíli Katie vše docvakne. "Ta mrcha!" zaječí. "Kdo to je? Znělo to jako když se Adiss nasere!" huláká Bill kdesi z kuchyně a už se řítí do předsíně, aby jako pán domu měl situaci pod kontrolou. Dojde až ke dveřím a vyjekne jako koza na porážce. "Kurva! Co tu chceš?!" V jeho tváři byste těžko hledali upřímnější výraz zděšení. Vždy v něm tak trochu hrklo, když se v jeho zorném poli objevil Georg, ale teď to bylo jiné, nečekané, zcela mu to narušilo jeho životní rovnováhu. "J-já… smím tu s vámi být? Adiss prý jede na výlet, tak nemáme být doma sami," posmrkne si Geo. "Jo tak Adiss jela na výlet, hovno! Pěkná čůza je to!" rozkřikne se Katie a pomalu jí to začne šrotovat v hlavě. Jó panečku, měla děvenka víc přemýšlet u Adeliných slov. Ta když se rozhodne pomstít, jde i přes mrtvoly. V tomhle případě přes Katie, a to je přitom živá, teda prozatím. Ono strávit nějaký čas s Georgem je fakt někdy o holou prdel.

"Dělej pojď, ať nás nevidí sousedi, takovou ostudu bych nepřežil!" zatáhne Bill Georga za límec dovnitř a zabouchne dveře. "Tady aspoň vidíš, co jsi způsobil! Můžeš za to ty! A víš co? Pěkně si v tom vymáchej držku, já u tohohle teda nebudu!" nasere se Katie a měla pravdu. Však to byl jeho nápad posílat Geovi fotku zesraného Kámi, tak ať si to teď sežere. Bill se chudák už podruhé za krátkou chvíli zhrozí a to tentokrát při představě, že by musel být s Georgem, a úplně sám! Instinktivně, jako ve všech případech ohrožení svého drahého života, padne na kolena a obdaruje Katie tím nejprosebnějším pohledem, jaký jen uměla jeho čisťoučká tvářička vyplodit. "NEOPOUŠTĚJ MĚ!" pípl a spráskl ruce. Katie ho pozorovala s trochou nezájmu, i přes všechny jeho herecké talenty v ní stále zuřila myšlenka, že si za to může sám. Když v tom najednou se v pozadí této krásné romantické scény ozve zvuk animovaných postaviček z televize a hned na to Georgův smích. Oba svůj pohled rázem nasměrují ke gauči, odkud ten huhlák přichází. Geo i s Kámou se mezitím dost otrkali a už spolu vyvalení čumí na telku. Katie vedle sebe uslyší tichý vzlykot. Tohle Billovi přeci nemůže udělat! I když si ještě neřekli své v dobrém i ve zlém, můžou to aspoň trénovat. Inu, matroš teď mají dost kvalitní.

Jejich taktika byla po čas celého dne docela jasná. Zjistili, že když Geovi nechají jeho televizi a dají mu k tomu ještě několik pytlíků brambůrek a bonbónů, je od něj svatý pokoj. A jelikož je tahle situace zase stmelila, mohli spolu dělat, co jen chtěli. Jen asi kolem osmé večerní to vše začalo. Skončily pohádky a tím pádem Geův program. Začal se nudit. A to kurevsky. "Co bude k večeři?" … "Ady mě u toho ale drbe na zádech!" … "Šimrá mi i nohy!" … "Chci přidat!" … "Zákusek!" … "Billeeeee pojď si hráááát!" … "Kámo, dones ty kalhotky!" … "Prosim tě, aby ses neposrala, se toho tak moc nestalo!" Padala jedna věta z Geovi nevymáchané huby za druhou a Kaulitzovi to už prostě nevydrželi. "AAAAAAhhhhhhhh! Drž už hubu!" zaječel Bill, popadl jednou rukou Katie, druhou Georga, ten popadl zase Kámu a už už je táhl do auta.

Zastavil až před Gustavovým domem, kde je zase všechny vytáhl a nakopal dovnitř. "Je to TVŮJ kamarád, takže TY se o něj postaráš, nebo MY dva se kvůli němu rozvedeme!" zařval Bill hystericky na Gustiho, který měl celou tuhle situaci dost na háku a s nezájmem přežvykoval své oblíbené Hubba Bubba. "Co to meleš? Jakej kamarád?" zeptala se Katie nechápavě. Zvláštní, že jí tato informace přišla nejzajímavější. "Nepřerušuj mě!" okřikl jí nazpět Bill a zhluboka se nadechl. Jen párkrát a beze slov svým upraveným ukazováčkem ukázal na Gustiho, otočil se na podpatku a táhl svou milou za ruku zase zpět do auta. Gusti se nestačil a vlastně ani nechtěl bránit. Zaprvé věděl, že nemá cenu Billovi odporovat a za druhé už věděl, co s Georgem u něj doma. Měl plné akvárko rybiček a to Geovi přišlo stokrát lepší než animované pohádky. A zvládl u toho vydržet třeba i celou noc, rybičky nikdy neskončily.

"Amatéři," zamumlal si pro sebe a posadil Georga před akvárko. Ten svýma rozzářenýma očičkama začal přejíždět zleva doprava a byl naprosto fascinován. Gusti si pochvalně promnul ruce a odešel zpět na kanapé, kde si ještě před chvílí dopřával svých dvacet. Věděl, že jeho třicet rybích miláčků je pro Georga nepřekonatelnou zábavou.

"Jé, Kámo, podívej, ta je šikovná! Ta umí plavat i bříškem nahoru!" ukazoval prstem Geo na zdechlou rybičku a potichu si zatleskal. Teď teprve byl šťastný. Všichni byli šťastní. A to i Adiss, které se povedlo tímto jejím nečekaným a geniálním plánem vyhnat Geovi vzpomínku na posraného Kámu a na druhý den bylo vše jako za starých časů.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Čteš povídku 'Bylo nás šest'?

Ano 100% (19)

Komentáře

1 Amy Amy | 2. ledna 2015 v 17:26 | Reagovat

:-D :-D :-D Vidím Kámu živě jak přiletí Katie do náruče, takový malý nasraný psík :-D Tak tohle jsem opravdu nečekala, že to Ady takto vymyslí, chytrá to holka! A myslím, že Billovi se opravdu pomstila perfektně, jen teda to schytala i chudák Katie :-D Gusti to nejvíc rozsekal, flegmouš na entou, Geo tady máš prostě rybičky. "Jé Kámo podívej ta je šikovná, ta umí plavat i bříškem nahoru," :-D :-D :-D Konec :-D :-D

2 Nikol Nikol | 4. ledna 2015 v 20:51 | Reagovat

To je opravdu život v ráji! :D A ten Georg je takový imbecil.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama