Bylo nás šest 9.1

8. ledna 2015 v 9:34 | A&K |  Bylo nás šest
Autor: Adiss & Kathleen
Žánr: komedie


Dáme flašku? I.

Georg byl chvíli sám doma a už se nudil, Tom se věnoval nějaké svojí známosti, Gustav musel dělat rozhovor a Bill radši ani nezvedal telefon. Nešťastný Georg si na svůj vozíček na jídlo naložil všechny možné cukrovinky, slané, sladké, kyselé, prošlé, snědl všechno. Dovezl si jej do obýváku, zapl si na televizi Disney channel a chtěl se věnovat pohádkám, když už nic.

Dávali zrovna Hannah Montanu, Geo jenom svraštil obočí a zafuněl. Neměl rád Hannah, protože její otec Robby Ray se předváděl se svými vlasy. Geo nerad konkurenci, hlavně v tomto oboru. Přepl raději na nějaký hudební kanál. Zakousl se do obrovského, leč už seschlého věnečku a sledoval klipy. Když zrovna na obrazovce poskakovala Shakira, Geo se neudržel a začal se vrtět do rytmu v sedačce. Při refrénu mu to nedalo a vyskočil a zapáleně tančil. Kroutil zadkem jako děvka, pohazoval perfektně vyžehlenými vlasy a vyřvával si hlasivky. "Waka waka eh eh!" řval a vlnil se, až se třepal celý dům. "Tsamina mina eeh eeh, waka waka eeh eeh, tsamina mina zangalewa - This time for Africaaa!!" řval jako smyslů zbavený. Teď už i divoce házel hlavou, zkoušel břišní tance a tvářil se u toho nesmírně důležitě.


Vůbec netušil, že ve dveřích už stojí celá jeho banda včetně Adiss a Katie a natáčejí si jeho rajcovní vystoupení. Nestihl ani zakončit svoje číslo, protože nikdo z přihlížejících už nezadržel smích a lámali se v pase. Celí rudí a ubrečení smíchy začli napodobovat Geovi nesmírně sexy pohyby. "Waka wakaaaa!" řval Tom, dělal, že nad hlavou točí lasem. "Jste fakt blbí!" zahuhlal Geo a ukázal jim prostředníček. "Ale no taak, byl jsi fakt sexy!" mrkne na něj Bill a začne se mu smát nanovo, ale ne, že by se smál normálně, on stojí s otevřenou tlamou, natáčí se na všechny strany a nevydává žádné zvuky. Georg se nasupil, oddupal na záchod a tam seděl zamčený skoro až do večera.

Vylezl, až když slyšel, jak se vedle v obýváku dobře baví a hlavně, když ucítil vůni kuřete. "Mmmmh, kuuřee…" mlsně se oblízl a pohotově odemknul a cupital po čuchu, přímo ke zdroji té božské vůně. Když ho uviděl, byl štěstím bez sebe. Na stole stály tři kýble kuřat z KFC. Hrábl dovnitř jednoho, vytáhl čtyři kuřecí stehna a začal je ohlodávat. Sežral by i kosti, kdyby ho nevyrušila Adiss. "Eeh, už si se uklidnil?" ptala se, když po něm na zemi odklízela kusy jídla. "Jo, já už... jo," kývl a šel za ostatníma. "Ještě počkeeej, " otočila si ho na sebe a musela mu, protože je to čuňák, utírat pusu od omáčky a drobků. "Díky," usmál se rozkošně Georg a dlouze ji políbil. "Wohooo, já jenom procházim," zahuhlal Tom, když vpadl do místnosti, narval si kuře až do krku a zase vypadl.

"Dámy!" kývl hlavou Tom směrem k Adiss a Katie. "A mužové, je mi ctí představit vám Pushkina a Stalina!" smál se Tom a pozvedl dvě flašky do vzduchu. "Stalin je živej?" zeptal se přiblble, ale asi vážně Georg, všichni už to odmítli komentovat a jen si ťukali na čela. Tom každému nalil panáka a rozjeli to. "Zahrajeme svlíkací poker!" řval opilý Gusti a máchal s flaškou sem a tam. "Vždyť tu nikdo poker neumí," podotkl Bill a cucl si ze svého panáka. Gusťovi to mezitím znovu cvakne a vyžvejkne další rádoby geniální nápad. "Tak budeme hrát kdo dřív usne! Tří-dvá-jedná," pajcne hlavou dozadu o sedačku a uchrápne si. Všichni se na něj v tu chvilu podívaj jako na totálního trotla, čímž taky Gusťa byl, ale všichni už si nějak zvykli. "No dobrý, taks to vyhrál. Ale Geo má spoustu her viď Geo?" šťouchne Katie do Georga, který právě veškerou svou pozornost věnuje rozmázlému komárovi, kterého před chvilou namáčkl pěstí na zeď. Ještě chvíli ho pozoruje, až mu dojde, že by měl asi odpovědět.

"Nó too... joo... na půdě," odpoví s nezájmem Georg a dál se nechává fascinovat rozplácnotinou komára. "Tak co třeba člobrdo?" nadhodí Adiss, protože ji to přišlo jako ta nejlepší možnost, co by mohl ještě Georgův mozek pobrat, ale stejně by tak maximálně házel kostkou za ostatní. Geo konečně nechá rozpláclého komára komárem. "No tak jo, ale jdeš pro něj ty frajerko!" ukáže Geo prstem na Adiss a zatváří se důležitě. Všichni mezitím dělaj, že si hrozně upravujou manikúru, aby nemuseli na půdu, ještě k tomu, když to byla Listingovic půda. "Aby tys jednou náhodou tu svou prdel nezvedl coo?" opáčí mu Adiss. "S kym že to mluvíš?" spustí znova Georg a dokonce si i stoupne. Pohledy všech se rázem změní na udivené. "No s tebou ty baletko!" stoupne si i Adiss a tak tam ty dva trotlové naproti sobě stojej a řvou. "Prosim? Chceš na přesdržku?!" rozmáchne se Georg svejma velkejma prackama a bradu nasraně povystrčí ven.

"Sklapněte vy diliny! Tomane mazej nahoru, furt sníš o strašidelným domě, tak si to teď můžeš vyzkoušet," ukáže Katie prstem na dveře. "Co? Já tam nejdu! Je to tam... tmavý..." obejme se rukama Toman a začne se rozhlížet vykulenejma očima kolem sebe. "Hagene jdi se projít ano?" oznámí Adiss s nezájmem Georgovi. "Ani mě nehne," prohodí Geo nazpátek a kousne si do zákusku. "Zvedej kotvu smrade!" nasere se Ady zase a už se chystala sebrat Geovi jeho oblíbenou sladkost. "Vy jste fakt sračky, samý kecy... dělej pojď!" hrábne Katie po Tomanovi a už ho táhne na půdu. Tom se za ní jen pomalu šourá ze staženýma půlkama, ale po chvíli se statečně vracejí zpět i s krabicí her. "No prosim a ani to nebolelo!" nezapomene si do nich rejpnout Gusťa načež Katie přijde k němu zezadu a vrazí mu pohlavek a okomentuje to slovy: "To abys neměl příště kecy," a v klidu si odkráčí na své místečko na zemi. "Nějaká oprsklá!" frkne na Katie Gusťa a už jen pozoruje Toma, jak se se zájmem hrabe v krabici her.

"Jeeee twistrrrrr joo!" rozeřve se Toman jak tříletej smrad a rázem se všichni dívají jenom na něj s myšlenkou, jakoby nestačil Georg. "Tak si dáme twistera?" zeptá se Geo. Tomův výraz rázem posmutní a zkamení. "Smrděj ti nohy s tebou hrát nebudu!" pronese chladně a začne twistr zase rvát zpátky do krabičky. "Tak si čuchni ke svejm!" začne se zase Geo naparovat jak nějakej samec. "Tady to fakt nemá cenu, jak malý jaryni!" vybuchne Ady, čapne Tomanovi z pracek twistera a rozloží ho na podlahu. Zkříží si ruce na prsou a nějakej ten pátek si teda počká, než ty lemry pochopěj a konečně na to vlezou a začnou se zamotávat. "Fuj Georgu nemusel sis usrat!" chytne si Toman nos a spadne na zem, čímž shodí i zbytek osazenstva. Každej se rozuteče do jinýho rohu místnosti. "Panebožeee, to je smráád!" řvou každý z nich nejmíň deset minut, než se ovar vypaří.

"Tak takhle by to nešlo, jdem hrát na pravdu," rozhodne Katie. "A to si myslíš, že si nikdo neusere?" optá se Gustav. "Georg půjde spát!" nařídí opět Katie zcela vážně. Všichni tak jemně pokyvuji hlavou, že je to velice chytrý nápad. "Dobrou Geo!" začne se mu smát Gusťa a ukazovat si na něj prstem, jak malej jaryn. "Jaký dobrou??!!" vlítne Geo na Gustina a začne ho škrtit. Všichni je jen tiše bez jakýkoliv komentářů pozorují. Tom sebere ze země flašku a převrátí ji dnem vzhůru. "Prázdná," pípne smutně načež mu ji Katie hned vytrhne z ruk. "Tak si zahrajeme flašku ne?" všichni hned přitakají a bedlivě sledují, na koho první roztáčka padne.

Chudák Gustav, ještě celý rudý, na krku otisky Geových pracek, vážně chudák. "Za co?" podívá se směrem ke stropu a nábožně spráskne ruce: "To jsem dopad." "Teprve dopadneš," zasměje se Katie zákeřně a chvíli přemýšlí. "Tak běž, seber odpadkovej koš a vysyp si ho na hlavu," řekne naprosto v klidu a Tomanovi jen cukají koutky. "Ses posrala nee?" vyvalí Gusti oči a už teď chytá jeho obličej zeleňkavou barvu jen při představě, co všechno může bejt asi tak v koši u Listingů. "Fanty nebereme, makej!" popožene ho Toman, Gusti se teda jen znechuceně otřepe a přede všema na sebe ten Listingovic hnůj vysype. "Aaaa fuuuj!" křičí celá banda na to, co právě vidí. "A pak kdo tu smrdí co?" rejpne si Geo na Gusťův účet a očividně se tím děsně baví. "Ty smrdíš imrvére Georgu," pronese Gusti vážně s kusem šlupky od klobásy na hlavě.

"Tož ani není tak špatný mít doma holku," oznámí Katie vážně během kontroly svých nehtů. "PROSIM?!" vyjekne Billi jako když se mu právě zlomí nehet. "No to vypadá na manželskou hádku! Gusti toč," poposune Tom flašku bliž ke Gusťovi. "Á, naše modelína!" provokativně zařve Gusti, když ho Billi propaluje pohledem. "Trochu nahoty!" skanduje Toman jak ichtyl dokola. "Billínku tak tak... tvůj bratříček je už nadrženej," rozesměje se Gusti na celý kolo a mlsně promýšlí svůj plán. "Tož se vysvleč do boxerek a zatanči před oknem," zkříží Gustin ruce na prsou a zatváří se velice a vážně velice předrsně, jaký geniální nápad ho to napadl, protože má teď jedinečnou možnost skrýt touhu vidět Billiho vysvlečeneho za pár skleniček něčeho tvrdšího, i když to s nim ve skutečnosti nic tak velkého neudělalo.

"Tak to si natočím!" ječí nadšeně Tom a už už vytahuje mobil z kapsy, když ho Billi probodne pohledem. Jo... i muži někdy mají své dny, ale Bill je měl poslední dobou nějak často. "Tome pusť mu něco!" zařve Adiss na Toma, načež se z reproduktoru začne ozývat známá melodie.

I'm too sexy for my shirt
too sexy for my shirt
so sexy it hurts
I'm a model you know what I mean

And I do my little turn on the catwalk


Všichni se rázem přestali smát, když se Billi vážně začal kroutit do rytmu. "Na to se nesmím dívat, to je až od plus 18!" křičí Geo a zakrývá si oči prackama. Adisska jen zakroutí očima, koho si to chuděra malá vzala na krk a plácne Geoša přes ty jeho obří pracky. "Blbe máš už dávno po!" rozčileně na něj zašeptá a Geo na ní jen nevěřícně civí. Hlupák, pomyslela si Adiss. "Vyjádření mučeného nebude?" zeptá se provokativně Toman a dál se soustředí na mobil, aby se mu nerozklepal záběr na kameře. "Vy hovada," pípne Billi a dál se kroutí mezitím, co na něho všichni vřískají a pískají, jak v pavilonu těch nejhloupějších opičáků. Když se Billi dokroutil, sedl si zase na bobek a točil.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čteš povídku 'Bylo nás šest'?

Ano 100% (19)

Komentáře

1 Amy Amy | 9. ledna 2015 v 19:55 | Reagovat

:-D :-D :-D :-D Miluju to Geovo 'sólo' s vozíčkem na začátku a 'leč už seschlého věnečku' :-D :-D :-D Posránek Toman mě taky pobavil, keců plnou hubu, ale když na to přijde... :-D Fakt bezva nápad, aby tahle parta trubiček hrála flašku! Těším se na další díl, pěkná nálož ve více dílech!

2 Nikol Nikol | 9. ledna 2015 v 22:10 | Reagovat

Souhlasím, že takový nápad s flaškou je super :D Jsem opravdu zvědavá, jak tenhle sedánek dopadne.. :D

3 Michi Michi | Web | 12. ledna 2015 v 1:49 | Reagovat

Bill pobavil nejvíc :D :D připomněl mi Toma v jedné z mých povídek, když prováděl něco obdobného :D dvojčata, no :D :D ale Georg i tak boduje, chudák Roby Ray :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama