Bylo nás šest 9.2

15. ledna 2015 v 13:25 | A&K |  Bylo nás šest
Autor: Adel & Kathleen
Žánr: komedie


Dáme flašku? II.

Štěstí v neštěstí, Katie se chytla za hlavu a zaječela. "Neee!" Všichni jí to odkývali hlasitým "Jooo!" - tupci. "Tož... něco pořádnýho to chce, aby frajerce taky sklaplo," usměje se Billi zákeřně na Katie a snaží se přemýšlet. Ta jen nafoukne tváře asi jako umí Geo břicho a naštvaně zkříží ruce na prsou. "Mlč!" pípne na Billiho tiše a ten se rozesměje. "A nebudu, víš co? Půjdeš před barák a budeš se od branky plazit až támhle ke Kauflandu! A Geo tě půjde hlídat!" Geo nadšeně zatleská rukama a trošku si povyskočí na prdeli. Katie rázem zapomene, že byla někdy uražená a vyvalí na Billiho oči.

"Si děláš prdel, víš jak je to daleko?!" bezmocně rozpřáhne rukama a pohledem propaluje Tomana, který zrušil fanty, hovado! "Bez keců!" dodá ještě důležitě Billi a už už ty dva vykopává z baráku. Ještě po Geovi hodí sušenku a zavře jim přímo před rypákama dveře. "Jů," uslintne si Geo nad svou oblíbenou dobrotou. Pravda, jen těžko bychom hledali nějakou dobrotu, co není Geova oblíbená. "Počkej, ty to večer schytáš až se posereš!" zařve Katie na Billiho ještě asi naivně, že ji uslyší. Chvíli ještě trucuje, pak se plácne na zem a začne se plazit. Geo vedle ní jen poslušně cupitá, vesele ukusuje tatranku a tiše mlaská jako myška. Kdyby hloupoučká Katie nezapomněla, že Geo je ještě víc blbej, než vypadá, kor když má sušenku, nemusela se tak potupně a poctivě plazit po zemi a klidně to došlápnout po svejch.


Když se za hodinu celý vyčerpaní, ano, OBA vyčerpaní, vrátí, dřepnou si zpátky na zem a dolámaná Katie nezapomene probodnout Billouše vražedným pohledem. Není divu, zadělal si na to sám, ještě tak tejden si nevrzne. Zničeně z posledních sil roztoči flašku a padne to na ubohého Tomana. "Jsi jeho brácha, tak to schytáš za něj!" vykřikne na něj vytočeně a Toman jen nevěřícně vyvalí oči. Celý už se třepe a čeká, než Katie vyřkne jeho ortel. "Patnáct sekund se budeš líbat tady s Georgem a bez keců!" vyštěkne, načež jen Toman nadhodí obličej jako když právě zvrací. "COŽE? TO TEDA NE! FUJ!" začne ječet jak ženská mezitím co se všichni kromě Georga válejí smíchy po zemi. Geo nic neříká, nechápe, opět. "No, tys nechtěl jít na půdu a ty se zase všem směješ. Tak se teď ukaž ty, frajerko. Jo a nezapomeň, že máš taky jazyk!" dodá moudře Katie a Adiss nemůže věřit svým uším. "Tomane opovaž se!" rozkřikne se s kyselým ksichtem na Toma při představě, že loudí jazykem v tlamě jejího milého. To ale Toma očividně dost urazí.

"No co, nelíbí se ti, jak líbám?" zeptá se překvapeně Toman na jednu slabší chvilku, kdy se tehdá s Adiss líbal jako zuřivé prase. Ani jeden z nich si však neuvědomí, že je tam s nimi Georg, což je divné, většinou ho nejde buď přehlídnout, nebo necítit. "Tak jistěže, Tome," ujistila ho Adiss v jeho super výkonu a Geovi to začne pomalu šrotovat. "To byl... jen vtip, že?" zeptá se nenápadně. "Eee samozřejmě, že ano!" rychle ze sebe vyžvejkne Adiss, aby nad tím Geo dál nepřemýšlel, ale marně. Beze slova se zvedl a odešel, samozřejmě nezapomněl slušně třísknout dveřmi. Všichni po sobě chvilu střílejí beze slov pohledy. "Tak běž za ním," špitne na Ady Bill a ta se s pokorným výrazem vydá za Geem, ty se zase dorvou. Když vyjde před barák, uvidí Gea jak sedí na obrubníku a hází šutry na Tomovo auto, které hned začne houkat. Samozřejmě hned z okna vyleze Toman jak stará máňa a nezapomene Geovi pořádně vyhubovat. "Hej, to je moje auto jasný?!" rozmáchne se rukama tak akčně, až se hlavou pajcne o okno, pitomec. "Tome zmiz!" křikne na něho Ady a dál stojí za Geem. "Nenechám si ničit svého miláčka! No tak koťátko, už nepípej," zašišlá Toman na ten kus plechu a zaleze.

"Bože to je kokot," zanadává si pro sebe Ady a dotkne se Geova ramene. "Co chceš?" štěkne na ní uraženě Geo a dál si šourá podrážky po zemi. "To nebylo myšlený vážně to s Tomem," snaží se zakecnout Ady a hlas se ji nepatrně třepe. "Jo to určitě..." zasměje se ironicky Geo. Adiss se teď cítila opravdu bezmocně, protože Geo zněl, že jen tak nesežere každou lež, kterou se ho chystá Ady nakrmit. "Už bych se ani nedivil po tom, co se stalo s Gustavem a Billem," cukne s ramenem na znamení toho, že má Adiss dát ruku pryč. "Prosím tě, uklidni se a netahej sem tamto," znejistí Adiss ještě víc, pomalu ji začínají docházet výmluvy. Tenkrát po sobě vyjeli s Billem ve slabší chvilce, když byla Katie na dlouho pryč. Hold je Bill taky jenom chlap, 'naštěstí' se Katie vrátila v tu pravou chvíli. Gusťa to zase schytal, když se s Adiss zasekli ve výtahu. Jak nad tím tak Ady přemýšlela, ještě jí chybí David a fotroňové všech, aby to měla kompletní. Pokud by ještě nechtěla vyzkoušet být na chvíli lesbou.

"Co všechno se o tobě ještě dozvím?" otočil se Geo tváři tvář k Adiss a ta zpozoruje, jak se mu jemně lesknou oči. Na chvilu ho litovala, ale rázem to přebila vztekem. "Co by ses tak chtěl dozvědět?! Že jsem to táhla ještě s Jostem nebo co?!" rozmáchne se zoufale rukama "Třeba a nepřekvapilo by mě to," uhne Geo zase pohledem. "To je pěkný! Nechápu proč teda se mnou ještě jsi? Když to podle tebe táhnu se všema?!" znovu se Adiss rozkřikne a přijde i prvni hysterická slza. "A ne? Už byli dva, o kterých vím! Teď už vlastně tři..." sklopí Geo smutně hlavu. "Fajn, vůbec to tak není... a neodpověděl jsi. Nechceš si radši zavolat Jostovi kdyby náhodou?" kopne už rozzuřeně do kamínku na silnici. "Nech toho! Hlavně že se podle tebe nic neděje!" opáčí ji Geo. "TI dva byli omyl! Už jsem se omluvila co víc mám ještě udělat? S Tomem nic nebylo ani s nikým jiným! Tak mě třeba nech a jsi o problém lehčí hm?!" zjebne Ady Gea. "Víš co, nech mě být," naznačí Geo gesto, aby odešla.

"Nechci," dupne si Adiss. "Tak mi aspoň řekni pravdu!" rozkřikne se Geo znova a naštvaně si stoupne. Adiss ztuhne, když seděl, připadala si, že má navrch. "Vždyť řikám! To ty mi to nechceš věřit!" rozbrečí se Adiss naplno. "No bohužel! Už jsem se spálil tolikrát, že se mi nemůžeš divit! Podvedl jsem tě snad někdy? Nikdy bych ti to neudělal!" rozzuřeně a zoufale si zajede do vlasů. "Já nechtěla... ale stalo se..." zašeptá mezi slzami Adiss. "Tak jo, to mi stačí, běž," otočí se a už chce jit pryč. "Kdybych byla při sobě, tak to nikdy neudělám! Ale jak chceš, nedivím se sice, že mi nevěříš, ale nechápu, proč se mnou vůbec jsi," "Protože tě mám rád, to bys měla chápat," opáčí šeptem Geo. "Tak pochop, že já tebe a nechtěla jsem," dodá Adiss smutně se zoufalým zavrtěním hlavou. Slzy na Gea ale nejspíš nezabírají, jen se na ni beze slov dívá. "Půjdu tam, pak přijď," odkráčí Ady svižným krokem zpátky k tej bandě debilů.

"Tak?" zeptá se zvědavě Katie jen co Adiss dosedne do kruhu jak mezi indiány co právě kouřej dýmku míru. A že by se jim docela hodila. "Na hovnoo, cos čekala," pokrčí Adiss nasraně rameny a začne si pohrávat s tkaničkou u boty. "Citlivka," prohodí nazpět Katie a v duchu nadává na Gea, proč musí všechno zkazit. "Zkus tam jít ty a třeba se ještě ukecá no," napadne najednou Adiss a Katie na nic nečeká a vyběhne za Geem. "Co je zase?" zeptá se otráveně Geo, když za sebou uslyší něčí kroky.

"Ahoj," špitne na uvítanou Katie. Chvíli je jen ticho, až si ke Geovi přidřepne. "Hele... vím jaký to je, viděla jsem je s Billem na vlastní oči a to co se mezi váma všechno stalo... mrzí mě to a hlavně pak mrzí ji, že seš na ní věčně naštvanej, má tě ráda," vychrlí Katie na Gea svou psychologickou úvahu až chvílema i přemýšlela, jestli Geo pochopil všechny body. "To se ti lehce řekne," prohodí Geo. "Nebuď na ní takovej, i když je to nepříjemný. Pro ní seš stejně furt ten jedinej," dořekne Katie a položí Geovi soucitně ruku na rameno. "Dobře," pípne Geo a navzájem se obejmou. "Pojď, trochu se projdem, hm?"

Mezitím se naši indiáni v nálevu chlastu ocitají v imaginárním ty-pi, naprosto nechápou a klopěj to do sebe. "Gustiii, Adyy dejte siii!" nabízí rozdavačně Toman, teď výjimečně, jindy by nedal nikomu se ani podívat na obal tej flašky. "Bráškooo, dej si též!" vrazí Billimu flašku před držku, až par kapek vycintá na jeho oblíbené tričko. Ten se dlouze zadívá na skvrnu, která na něm doslova září a jindy neodpustitelné ječící divadélko dnes vyměnil za zoufalé povzdechnutí. Čapl flašku Tomovi z pracky a cucl si. Mezitím klapnou dveře a do kruhu apačů přisedá i Geo s Katie. Ta nenápadně drcne do Ady. "Běž se omluvit, už je v pohodě," zašeptá a cejtí se u toho jako Spiderman co spasil svět, načež na ní Ady nevěřícně vyvalí oči.

"Můžeš na chvilku?" zeptá se Adiss Gea a odtáhne ho do jidelny. "Omlouvám se," špitne a zadívá se do země. "Taky se omlouvám, přehnal jsem to," snaží se ji ujistit, ale Adiss se furt cítí provinile. "Mrzí mě to víš a..." nestačí ani doříct větu a Geo ji dá dlouhou pusinku. Konec dobrý, všecko dobré. Teda, skoro všecko...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čteš povídku 'Bylo nás šest'?

Ano 100% (19)

Komentáře

1 Michi Michi | Web | 15. ledna 2015 v 17:09 | Reagovat

I Geo s Ady mají slabší chvilky :D Romantika hadr,ale já tomu prd rozumím! :D

2 Ireth Ireth | 16. ledna 2015 v 18:30 | Reagovat

Jako mě docela mrzí, že nedošlo na tu líbačku Gea s Tomanem. Jenom z tý představy jsem se rozbrečela smíchy :DDD A Ady je tež dobrá...už jenom čekàm, kdy si tam hoděj grupáč :DDD
Díky za dílek holky!

3 Amy Amy | 22. ledna 2015 v 12:45 | Reagovat

:-D :-D ''A budeš se plazit až támhle ke Kauflandu!'' :-D Bože, fakt miluju jak Geo capká vedle Katie se sušenkou a ona se chudák poctivě plazí :-D A líbající Toman Gea??? Umřela bych smíchy! :-D Bylo hezké poznat, že Ady s Geem jsou taky jen lidi a mají slabší chvilky (i když je to těžko uvěřitelné :-D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama