Únor 2015

Bylo nás šest 13

26. února 2015 v 7:04 | A&K |  Bylo nás šest
Autor: Adel & Kathleen
Žánr: komedie


Když si to prasata rozdají u Kaulitzů doma

"No a jak sem si dovolil říct, že jako jsem tam byl první, tak mě ten debil..." vypráví nadšeně Billi svůj zážitek dne z nákupního centra, když ho přeruší sborové 'pššššt!' Adiss a Hagena. Nasáčkovali se ke Kaulitzovi mladšímu a Katie, protože jim nejde televize a zrovna dávali jejich oblíbenou Rosamunde Pilcher. Georg si totiž hrál na zahrádce s prakem a sestřelil satelit, debil. Tak jim nejen okupovali celý obývák, ledničku a záchod, ale překazili jim i plánovaný krásný večer ve dvou. Ted' to byl příšerný večer ve čtyřech a navíc s těma dvěma.

Bill byl zoufalý, tak pěkně si to plánoval a tak to dosrali. Přemýšlel, jak by se jich zbavil, když ho napadlo, že se jich zbavovat přece nemusí. Zamknou se s Katie v ložnici a ti dva jim nic kazit nemůžou. Ovšem to se pekelně zmýlil, nikdy nepodceňujte sílu Listingů! V ložnici slyšeli jen tlumený zvuk televize, ovšem když se zasmál Geo, tak se jim otřásal i nábytek. Přestali si toho po chvíli všímat, nějaký tupec Listing jim nezkazí večer úplně, když už ho teda narušil. Billi si cucl ze své skleničky se sektem a zářivě se usmál na Katie. Zrovna dopovídal svoji příhodu z obchodu, když ho Katie přerušila.

Kind of Weird Girl 9

25. února 2015 v 8:13 | A&K |  Kind of Weird Girl
Autor: Michi
Žánr: romantická komedie


Mnoho lidských podob je jen maska stvořená z nedůvěry.

Jako bych tam proseděla celou věčnost.
Když se Tom zmínil o okamžiku, nedokázala jsem si představit, s čím nakonec přijde. Jak se ovšem záhy ukázalo, okamžik u Toma znamenal dobrou půl hodinu. Celých třicet minut, které jsem strávila zavřená na toaletě, civějíc na tmavé dveře. S ubíhajícími minutami jsem stále pečlivěji naslouchala, jestli konečně nezaslechnu kroky, které by znamenaly moje vysvobození, v domě však bylo naprosté ticho. Ani Tom, ani Bill a jak se zdálo, ani psi. Najedou jsem si připadala i na takovém místě opuštěná a ztracená. Přebylo to dokonce pocit trapnosti, který celá situace vyvolala.
"Bože. Nic horšího už mě snad nemůže ani potkat," složila jsem si hlavu bezmocně do dlaní. Mohlo být něco trapnějšího, než žádat Toma o nákup tamponů? Těžko. Teď už by snad stačilo přerazit mu omylem nos nebo ho pozvracet, abych se mohla korunovat na jeho živoucí noční můru. Proč jsem byla vždycky tak nemožná, pokud mi na něčem záleželo? Jak to jen šlo, hned jsem něco pohnojila. A tentokrát zcela kolosálně. I přes chmurné myšlenky jsem se však musela pousmát. Alespoň jsem měla jistotu, že zrovna na mě tihle dva v životě nezapomenou. A kolik holek mohlo říci, že jim Tom Kaulitz kupoval dámské potřeby?

Prosba

23. února 2015 v 10:35 | A&K |  O nás
Zdravíme všechny čtenářky/čtenáře a naše autorky! :-)

Trochu jsme přemýšlely, zdali tento článek napsat nebo ne, ale nakonec nám to nedalo spát. Každý den vídáváme statistiky přečtených článků na blogu za poslední den a někdy opravdu nestačíme žasnout. Přečíst si, že byl díl povídky přečten 16x a přitom pod ním nepřibyl jediný komentář, je přinejmenším smutné (vyjma samozřejmě pár skvělých lidí, kteří pravidelně své oblíbené FF komentují). Nevíme, jestli už je dneska 'out' udělovat komenty a tím pádem neocenit autorovu snahu a možná tak i trochu naší snahu, snahu adminek. Děláme to pro Vás, kdo rádi čtete povídky o našich čtyřech skoro-fotroňech :-) a mrzí nás, že to pak vypadá, jako když to děláme pro srandu králíkům.

Prosíme proto všechny, kdo si povídku přečtou, aby zvážili, jestli je opravdu taková ztráta času obětovat minutu pro potěšení autora, který tomu věnoval několikanásobek. Ať už je to krátké díky, velká chvála a nebo kopa kritiky.

Moc děkujeme za přečtení, pochopení a přejeme hezké chvilky při čtení! :-)

Adel & Kathleen

Kind of Weird Girl 8

19. února 2015 v 0:12 | A&K |  Kind of Weird Girl
Autor: Michi
Žánr: romantická komedie


Ženská tajemství by nikdy neměla být odkryta mužům. Alespoň některá!

Na příjezdové cestě před naším domem jsem zaparkoval téměř hodinu poté, co jsme vyjeli z parkoviště. Provoz byl v Californii opravdu vražedný, co se měst týkalo. Odepl jsem si bezpečnostní pás a otočil se k El.
"Jsme tady."
"Tady vážně bydlíš?" zamrkala El na dům před námi.
"Jo, proč?" stočil jsem pohled stejným směrem. Nezdálo se mi na domě nic tak zvláštního, aby byla překvapená. Nebyl ani přehnaně velký, ani malý a vypadal podobně jako kterýkoli jiný v okolí.
"Jen jsem se bála, že mě odvezeš do nějaké luxusní vily. Dost se mi ulevilo," usmála se na mě vesele. Nad jejím potěšeným výrazem jsem se musel usmát. Nechápal jsem, jak mohla mít takovou radost z toho, že šlo o obyčejný dům.
"Většina lidí by spíš byla zklamaná," poznamenal jsem.
"Asi se trochu vymykám běžným měřítkům," chytila se El rozpačitě za zátylek, ale nepřestávala se na mě usmívat. Pokývl jsem na souhlas a ukazováček í nasměroval k obličeji.
"Ani se nehni. Pomůžu ti ven," upozornil jsem ji a vystoupil. Celou cestu kolem předního skla jsem přitom sledoval, jestli se hýbe nebo ne.

On the Edge 13

17. února 2015 v 16:02 | A&K |  On the Edge
Autor: Emily
Žánr: romantické drama


Vzbudili jsme se s Billem celkem pozdě, protože jsme si dlouho do noci povídali a popíjeli se Simone a Tomem. Vstala jsem a provedla hygienu a stejně tak Bill, sešla jsem dolů, kde už byla Lily s Tomem a dětmi a Simone ležela na gauči a dívala se na televizi, jen jsem se usmála a pozdravila je. Sedla jsem si ke stolu, kde už jsem měla připravenou snídani a Lily mi udělala kávu.

"Mmm, na takový život bych si zvykla." Usmály jsme se na sebe a ona šla za Tomem, po chvíli mě následoval Bill, tak jsme se společně nasnídali. Tom k nám přisedl.

"Dnes vezu mámu domů a bude tam Gordon, tak můžete jet s námi, jestli chcete, Gorden tě určitě rád uvidí a pozná tvou přítelkyni. A pak bysme mohli na pivko nebo na kulečník, co říkáte?" Usmál se Tom.

The Guilty Ones 16

17. února 2015 v 16:00 | A&K |  The Guilty Ones
Autor: Emily
Žánr: romantické drama


"Tak jsem mluvil s Tomem. Rozešel se s tou holkou , takže je všechno v cajku."
"Tak to je paráda." Objala jsem ho kolem krku.
"Taky jsem mluvil s mámou." Při tom slově ve mně hrklo.
"S mámou? Proč?"
"Jak to myslíš proč?" zasmál se. "Jsi přece těhotná, ještě tě ani nepoznala."
"Nemůžeš za ní jet sám?" pokusila jsem se o milý úsměv.
"No to teda nemůžu." Zasmál se mi znovu. "Máma je v pohodě. Určitě si budete rozumět."
….Příjezd do pekel….
Vystoupili jsme z auta, už mi bylo z tý dlouhý jízdy opravdu špatně, takže jakmile Bill zaparkoval, vyběhla jsem z auta a běžela s Billem rovnou na záchod. Moc pěkné přivítání paní Kaulitzové. Vyzvracela jsem se a vypláchla si pusu.
"Prokrista, dej mi žvýkačku." Vzala jsem si jí a rychle jí rozkousala. On se mi opět smál.

Bude nám dobře 16

17. února 2015 v 15:58 | A&K |  Bude nám dobře
Autor: Emily
Žánr: romantické drama


Pohladila jsem ho po zádech. Vrátily se mi všechny ty krásný vzpomínky na něj. Předtím jsem je zahnala, aby mi tolik netrhaly srdce, ale teď jsem jim zase dala volnost. A jak se mi vrátily a cítila jsem to odlehčení, nemohla jsem si pomoct a začala jsem plakat.
"Nenenene." Chytil si mě pevně k sobě. "Ššš. Pročpak pláčeš? Neplakej."
"Já prostě." Popotáhla jsem. "Čekala jsem na tebe tak dlouho. Skončila jsem na ulici, prožila tolik hnusných věcí. A ty jsi tu pořád nebyl."
"Taky jsem na tebe pořád myslel. Dělal jsem všechno pro to, abych měl peníze a dostal se do NY. A našel tě."
"A teď jsi mě našel. A jsi boháč. A já jsem..chudák." brečela jsem.
"Ale ne. To vůbec neříkej. Co je moje, bude i tvoje. Nezapomněl jsem na tebe, zlato. Pořád si pamatuju, co jsem k tobě cítil, i když je to dávno. Pamatuješ si to taky?"
"Samozřejmě." Vzlykla jsem. "Jen jsem přestala mít naději." Utřel mi slzy.

Útěkem se nic nevyřeší! 10

17. února 2015 v 7:34 | A&K |  Útěkem se nic nevyřeší!
Autor: Kathleen
Žánr: romantické drama


Po nekonečném přemýšlení a vymýšlení úvah, co teď budu dělat, se nakonec rozhodnu, že musím pryč. Pryč z tohohle bytu, alespoň na chvíli. Všude vidím Billa, Toma, Phillipa i mého tátu, sakra, s každým z nich přišla jen hromada problémů! Ani nevím, kdo z nich je na tom nejhůř a vlastně na tom nezáleží. Pokazila jsem to zkrátka u všech a to na plné čáře.

Hodím na sebe kabát, popadnu kabelku a vydám se loudavým krokem do ulic věčně zaneprázdněného Hamburgu. Od chvíle, co přišel Bill, už se značně setmělo a mě míjejících lidí postupně ubývalo. Vypadá to, že se všichni schovali před chladným a větrným počasím do nějaké vyhřáté kavárny užívají si šálek něčeho teplého, a to vůbec nezní špatně. Mé nohy mě zavedou až na samý okraj nejrušnější části města a já zahlídnu ten osudný bar. Ten, který jsem s Tomem navštívila ještě před tím, než jsem stačila všechno zničit.

Bylo nás šest 12

13. února 2015 v 7:18 | A&K |  Bylo nás šest
Autor: Adel & Kathleen
Žánr: komedie


Což takhle dát si bojovku?

Když přijdou ty konečně vysněné dny volna, kdy kluci nikam nemusí, všichni skáčou nadšením až do stropu. Vážně. Je to prostě nuda jako prase. Vzhledem k tomu, že se léto chýlí ke konci, je jediný čistý bazén u Gustava. Proto se všichni rozhodli zkrátit si už tak znuděný den právě tady. Otázka, proč nemohli všichni navštívit třeba bazén u Adiss a Georga, je nejspíš celkem zbytečná. Je zakalenej snad od tej doby, co ho tam nechali postavit a ta voda je tak zelená, že i čerstvě vyrašená tráva je proti téhle rozkošné barvičce vyblitá. Tom si musel něco náležitě důležitého vyřídit a Billi s Katie mají zase od minulého týdne bazén nefunkční, když se Georg rozhodl skočit kufr do asi metrové hloubky. Díra jako po granátě.

"Ach bože, něco bych pojedl," protáhl se na lehátku Geo a pohladil si svého nácinka. Nikdo však na jeho očividnou výzvu, aby někdo konečně zvedl prdel a uráčil se mu něco dobrého přinést, nereagoval. Po chvíli se posadil a rozhédl se kolem. Gusťa ležel v bazéně na zádech a nechal se unášet proudem, Billi s Katie se opékali o pár metrů dál na dece a jeho milá Adiss si zrovna prohlížela nějaký časopis s recepty. To, že je Georg fakt debil, se ví už dávno. Ale asi nikdy nepřestane překvapovat.

Útěkem se nic nevyřeší! 9

10. února 2015 v 8:46 | A&K |  Útěkem se nic nevyřeší!
Autor: Kathleen
Žánr: romantické drama


"Kdo? O čem to mluvíš?" zeptám se zmateně s trochou hořkostí v hlase. Očividně mě vůbec neposlouchal.
"Táta. Řekl, ať to okamžitě napravím, že se prostě musíme vzít. Pohrozil mi, že mě vyhodí a zničí," začne ze sebe pomalu soukat a já nevěřím svým uším. "Původně jsem měl k tobě zamířeno, ale pak mi došlo, že je to hloupost. Teď je to už jen můj problém a musím se z něj dostat sám. Jenže jsem cestou zpátky narazil na nějaký podnik a chtěl si trochu vyčistit hlavu. Jsem idiot, trochu jsem přebral a pak si to místo domů zamířil přímo k tobě. Grace promiň, nechtěl jsem," šeptne poslední slova a během svého monologu mi nevěnuje jediný pohled.
"Zapomeň na to," ujistím ho, že jsem tu scénu vstřebala. "A proč by tě vyhazoval? Je to přeci tvůj táta," dodám a vzápětí si uvědomím, jakou stupiditu jsem dokázala vypustit. Sama jsem ukázkovým případem toho, že rodič vždy není zárukou bezmezné lásky a všudypřítomné pomoci. Konečně zvedne svůj pohled a dlouze se na mě podívá. S mírným a zoufalým posměškem zakroutí hlavou.
"Grace, on ty prachy dostane. Svatba mu nevyšla, najde jiný způsob," oznámí mi vážně s hlukobým pohledem. "Nezlobím se na tebe za to, co jsi udělala, ale sám vím, jak to všechno bylo. Takže jsem vlastně rád, že jsi našla odvahu a skončila to, já se vzepřít nedokázal. A nemusíš mít strach, já tě k ničemu určitě přemlouvat nebudu," konečně se i drobně usměje.
"Ale co bude s tebou?"
"Nekoukej teď na mě, o sebe se postarám. Jen mám trochu strach o tebe a tvého tátu. Mám takové tušení, že za toho svého teď ručit nemůžu," řekne upřímně a já jsem schopna mu jen věnovat naprosto zmatený pohled.

Bude nám dobře 15

10. února 2015 v 0:19 | A&K |  Bude nám dobře
Autor: Emily
Žánr: romantické drama


------ O 5 let později ------
Seděla jsem s kámošema venku na lavičce, už bylo pozdě večer a my se bavili. Byli jsme schovaní v temný uličce v New Yorku, kam se nikdo neodvážil chodit. Připravila jsem si kvalitní trávu, puntičkářsky jsem si jí zabalila do papírku a pak zapálila. Začala jsem se smát, bylo mi fajn. Vždycky mi bylo fajn po travce. Smáli jsme se a smáli, pili alkohol, ale pak jsem najednou zaslechla sirénu.
"Zdrhejte, benga!" Všichni jsme začali utíkat pryč a poldové běželi za náma.
"O co jim jde? Vždyť jsme dneska nic nedělali!" už jsme byli trochu profláklá skupina. Trochu nás tam už znali.
"To bude asi kvůli mně." Ozval se můj kluk. "Včera jsem přepadl jednoho chlápka. Vypadal trochu jako ženská, tak jsem po něm skočil a sebral jsem mu tašku. Zdrhl jsem pryč, ale když mě chtěl zastavit, sebral mi z kapsy občanku. To z jeho peněz jsme měli dnešní matroš!"
"Doprdele, řikala jsem ti, ať jí necháš doma!" vběhli jsme do slepý uličky a pak už mi nasazovali pouta a tahali mě k zemi, abych sebou neházela.

The Guilty Ones 15

10. února 2015 v 0:16 | A&K |  The Guilty Ones
Autor: Emily
Žánr: romantické drama

Omlouvám se, že ted moc neposílám On the edge, ale dělám, co můžu :) Nezapomeňte komentíky :))


Seděla jsem na gauči, natažený nohy a odpočívala jsem. Jako většinu času s Billem, pořád se o mě staral, aby mi něco nechybělo.
"Bille?"
"Ano?"
"Budu tlustá."
"Tohle už jsme řešili."
"Já vím."
"I tak budeš krásná."
"Budu mít špeky a celulitidu."
"Ne, budeš mít krásný bříško a v něm ještě hezčí miminko."
"Budu mít oteklý nohy a bolavý záda."
"Tak ti je budu masírovat."
"Nebudeme se moct milovat."
"To zvládneme."

Kind of Weird Girl 7

8. února 2015 v 13:59 | A&K |  Kind of Weird Girl
Autor: Michi
Žánr: romantická komedie


Přátelství by nemělo mít datum výroby, ani datum spotřeby. Pokud někomu říkám přítel, čas není důležitý.

Celou kuchyň provoněla sladká vůně čerstvě smažených lívanců.
Bylo teprve půl osmé, ale všude se už válela změť použitého nádobí, rozsypané mouky a na zemi se válelo rozbité vajíčko. Ačkoli byla kuchyň poměrně prostorná, nebyla zase tak velká, jak jsem si s celkovou velikostí domu představovala. Oproti obývacímu pokoji nebo ložnici působila téměř zanedbatelně. Dokonce i můj pokoj měl podobné rozměry, což bylo opravdu nečekané. Přesto se mi jednoduchost a barevnost kuchyně líbila. Nic přehnaně zdobeného, spíše jednoduché linie a hodně barevných doplňků. Obrátila jsem na pánvi další lívanec a bokem se natočila k Timmymu.
"Kolik jich sníš, Timmy?" zadívala jsem se na jeho talíř s lívancem ve tvaru dinosaura, do kterého právě zuřivě píchal vidličkou.
"Ještě aspo dva!" zašermoval vidličkou ve vzduchu a zabodl ji dinosaurovi do hlavy. Překvapeně jsem povytáhla obočí.
"Vážně ještě dva? Už máš na talíři třetí. Takhle tě bude bolet břicho," sundala jsem hotový lívanec na podnos a vlila na rozpálenou pánev další dávku těsta.
"Nebude! Jsem donosautí bijec! Nás pupík nebolí!" zvedl Timmy vidličku nad hlavu a zamířil s ní na strop.
"Myslíš dinosauří bijec?" naklonila jsem tázavě hlavu do strany.
"Jo," přikývl Timmy rázně a ukončil život lívance ve své puse. "Musím vybít vechny! To je naše čest!" zamumlal s plnou pusou.

Bylo nás šest 11

6. února 2015 v 9:25 | A&K |  Bylo nás šest
Autor: Adel & Kathleen
Žánr: komedie


Zahradní slavnost

Horké letní dny, volný čas, přátelé kolem sebe, tak… "Proč si neuděláme zahradní párty?!" vypískl Bill a tleskal svému nápadu. Váleli se s Katie jen tak v plavkách u bazénu a chytali bronz, Katie se ted' už i chytala za hlavu. "Prosím tě, hlavně zase nesezvi celej stát, jako posledně," varovala ho a zaháněla hnusné myšlenky na minulou Billovu party. "Copak jsem nějakej amatér?!" stál nad ní, dal si jednu ruku v bok, vyprsil a pohodil hlavou. Katie naznačila, že se vzdává, nechtěla se hádat a kor kvůli nevydařenému večírku, Bill to nerad slyšel a pak se tak akorát dobili.

Odcupital do domu, hodil na sebe oblečení a utíkal k autu. Cestou pětkrát zakopl, ale udržel se na nohou. Houkl na Katie, at' si pohne a celý nedočkavý skočil za volant. V autě zaúkoloval svou drahou, komu má zavolat. Překvapil ji, když nadiktoval jména jenom jeho bratra, Gustiho a Georga s Adiss. Stále ale přemýšlel, jestli přece jen neudělá party pro víc lidí, ale nakonec si vymyslel, že to bude malý zahradní večíreček. Chlastu ovšem nakoupil tolik, že by si jím mohl napustit bazén, s jídlem trochu šetřil. Přeci jenom věděl, že tam budou i Listingovic a neměl zrovna v plánu se nechat sežrat i s botama a tak to alkohol jistil.

Bude nám dobře 14

3. února 2015 v 14:25 | A&K |  Bude nám dobře
Autor: Emily
Žánr: romantické drama


Situace u nás doma se začala zhoršovat a zhoršovat. Simone s tátou se pořád hádali a pak už spolu ani nemluvili. Byl večer a všichni jsme seděli tuše u stolu. Chtěli nám něco říct. Věděla jsem, co přijde. A jen jsem se modlila, aby to nebyla pravda.
"Tak." Promluvila Simone. "Máme špatné zprávy."
"Věci se nevydařily tak, tak jsme chtěli." Přidal se táta.
"Takže se vrátíme do starých kolejí." Ne!
"Našel jsem si dobrou práci. V zahraničí. Takže se tam s Emily odstěhujeme."
"V zahraničí??" Vykřikla jsem. "Nechci pryč z Německa! Nechci nikam!"
"Emily, uklidni se. Holt se budeš muset přizpůsobit. A vždycky jsi měla ráda Ameriku, tak o co ti jde?"
"My jedeme do Ameriky?"
"Jo."
"Panebože." Taková dálka.
"Ale no tak. To zvládneme."
"Nechci se nikam stěhovat!"
"Emily, já a Simone se rozcházíme. Takže to tak bude a tečka." Zvedla jsem se naštvaně.
"Proč je to pro tebe takový problém?"