Bylo nás šest 13

26. února 2015 v 7:04 | A&K |  Bylo nás šest
Autor: Adel & Kathleen
Žánr: komedie


Když si to prasata rozdají u Kaulitzů doma

"No a jak sem si dovolil říct, že jako jsem tam byl první, tak mě ten debil..." vypráví nadšeně Billi svůj zážitek dne z nákupního centra, když ho přeruší sborové 'pššššt!' Adiss a Hagena. Nasáčkovali se ke Kaulitzovi mladšímu a Katie, protože jim nejde televize a zrovna dávali jejich oblíbenou Rosamunde Pilcher. Georg si totiž hrál na zahrádce s prakem a sestřelil satelit, debil. Tak jim nejen okupovali celý obývák, ledničku a záchod, ale překazili jim i plánovaný krásný večer ve dvou. Ted' to byl příšerný večer ve čtyřech a navíc s těma dvěma.

Bill byl zoufalý, tak pěkně si to plánoval a tak to dosrali. Přemýšlel, jak by se jich zbavil, když ho napadlo, že se jich zbavovat přece nemusí. Zamknou se s Katie v ložnici a ti dva jim nic kazit nemůžou. Ovšem to se pekelně zmýlil, nikdy nepodceňujte sílu Listingů! V ložnici slyšeli jen tlumený zvuk televize, ovšem když se zasmál Geo, tak se jim otřásal i nábytek. Přestali si toho po chvíli všímat, nějaký tupec Listing jim nezkazí večer úplně, když už ho teda narušil. Billi si cucl ze své skleničky se sektem a zářivě se usmál na Katie. Zrovna dopovídal svoji příhodu z obchodu, když ho Katie přerušila.


Už už se chtěl naštvat, protože to bylo přece tak vtipné, že chlápkovi podkopl nohy a předběhl ho v řadě a nebyl poslední, ale předposlední, když mu obtočila ruce kolem krku a něžně ho políbila. Hodil za hlavu historku a věnoval se jen své drahé. Nevnímal divné bouchání z obýváku, řev od sousedů ani mrdající kočky pod jejich oknem, v ten okamžik pro něj existovala jen Katie. Po pár minutách byl Billi jen v boxerkách, Katie na tom byla s oblečením ještě hůř a schylovalo se k nejlepšímu. Malej Billi už jásal, ale přesně v tom okamžiku se ozvala šílená rána, následoval ji zvuk tříštícího se skla. Bill celý zbledl, jen si rychle natáhl spodky a letěl se podívat co se děje. Už v chodbě málem ohluchl, ty zvuky by nepřál slyšet nikomu. Přilítl do polorozbořenýho obýváku a nestačil se divit.

"Jste vy vůbec normální?!" hysterčil a přidržoval se zdi, aby se neskácel rovnou k zemi. "Sorry no, my jsme jenom to..." omlouval se Geo a hledal něco, čím by zakryl malýho-velkýho Gea. V tom tam přiběhla Katie, jen tak v Billové košili, knoflíky na hovno zapnutý. Geo skočil kotrmelec přes rameno rovnou za gauč, aby náhodou nezahlédla Hagena juniora. Adiss si taky jen tak nenápadně oblékla nějaký kus oblečení, co se válel po zemi a čekala, co přijde. Jenže co přišlo, to nikdo nečekal.

"Cilililililiiiiiink! Cilililililiiiiiink! Cilililililiiiiiink!!" zvonil někdo neodbytně na dveře, všichni přítomní si jen vyměnili pohledy, Bill šel ke dveřím. Katie byla zvědavá, tak vystrkovala hlavu z poza rohu. Bill po asi pátém zuřivém zazvonění otevřel a ve dveřích se objevili nasupení sousedé, takový dva scvrklí staříci. Babka začla do Billa mydlit svojí holí a dědek začal nadávat. Měl vyndanou protézu, takže mu bylo hovno rozumět, ale z toho co Bill pochytil, zřejmě taky slyšeli ty šílené zvuky a vůbec celý ten bordel, co udělali ti dva. Babka si po chvíli všimla, co má jen Billi na sobě a začla se chytat za hlavu a vyvracet se, dědek ji musel přidržovat. Ten si ovšem všiml Katie, a když ji viděl jen tak v pánské košili, vyvracel se taky.

Mezitím: "Ty debile, dělej, mizíme!" nadávala Adiss šeptem Geovi a oblékala se. Zjistila, že tričko není její, ale tak co. Za to Geo vypadal v tom jejím tak vtipně a ještě ho měl obráceně. Neměli ale čas na komentáře svých outfitů, rychle otevřeli okno a Adiss z něj vyskočila.
"JAUUU!" zařvala jen šeptem. "Jsi v pohodě?" ujišt'oval se Geo a následoval ji. "JAUUU!" zařval Geo o něco hlasitěji než Ady. "Jo jsem, tak dělej, pojď!" pakovala se Adiss, chytla Gea a táhla ho pryč od Billa a Katie.

Babka naposledy švihla Billa holí a odkráčeli zpátky, odkud přišli a celou cestu šišlali nadávky. Bill stál jako opatřený, jedním pohybem ruky dveře zavřel a pomalu se otočil. Hleděli na sebe s Katie, beze slov si sdělili, že ty dva zabijou. Ted' aby se styděli jít jenom s košem. Vletěli do obývačky, ale nikde nikdo. "Sráči!" vztekal se Bill, když viděl jen otevřené okno. Zůstal po nich jen rozmlácený obývák, zasraná a zneuctěná sedačka a ruplý nervy. Oba ale vytočil odporný flek na jejich krásném a hlavně novém čokoládovém koberci. "A dost!" zuřila Katie a letěla se dooblékat, tohle jim nedaruje.

Vyletěla z domu a hnala se k Billové chloubě, Audině. "Ne, prosím, já to budu řídit!" odstrčil ji Bill od řidičových dveří, sebral jí klíče a hupl za volant. Nastartoval a jako hovada se hnali k těm dvěma, aby dostali co proto. Ovšem dostali se k nim dřív jak oni sami, ani nechtěli myslet, co je zdrželo. Když tak čekali, napadlo je, že se jim pomstí. Věděli, kde mají schované náhradní klíče, obvykle si lidi schovají pouze jeden, v týhle domácnosti ale měli schovaných před domem asi pět klíčů. Katie vytáhla jeden z té nejubožejší skrýše, Geo si jeden totiž uložil pod květináč hned vedle dveří, kousek klíče ještě čouhal ven, aby si ho Georg všiml, kdyby náhodou zapomněl kde je.

Otevřeli si a vletěli do obýváku a udělali v něm ještě větší binec, než tam byl. "Ještě tu něco chybí…" zamyslel se Bill a laškovně mrkl na Katie. "I ty nemravo!" pochopila okamžitě a rozeběhla se proti němu. Po nějaké době byl obývák i pokřtěný. Nebyli ale rozhodnuti s tím nějak končit, tak jim zneuctili i ložnici a vedlejší pokoj pro hosty, i když svému účelu nesloužil, který blbec by u nich a hned vedle ložnice chtěl přespat. Neusnul by kvůli věčnýmu řvaní, jakéhokoliv původu. Když se vrátil Geo a Adiss domů, nestačili se divit. Vlastně, v obýváku jim nic divného nepřišlo, ale jakmile se dostali k ložnici, málem je trefil šlak.

"Oohh, tak to ne!" kroutila hlavou Adiss nad Katie a Billem válejících se v jejich posteli. "A neříkejte, že jste..." načla větu Ady. "No kdyby jednou," provokoval Bill. Překvapil zase Hagen, vlezl si k nim a usmíval se jako magor. "Oh Geo proboha, nejsem oblečená ty hovado!" vypískla Katie a chtěla mu střelit jednu po tlamě, on ovšem stihl zalehnout, jen mu zavlálo háro. Katie se rychle natáhla po tričku, to ovšem leželo na peřině na Geovi, tak se snažila co nejmíň odkrýt. "Ooooh, ty jedna!" laškoval Geo hlasem nadrženého kamzíka a mrkal na ní s otevřenou tlamou. Tentokrát se po něm ohnal Bill, ovšem Geo mu dal takové medvědí objetí, že mu trčely jen vlasy zpod Georgova podpaží, což vypadalo dost nechutně. "Kurva ty smrdíš, pust' mě!" ječel vysokým hláskem Billi a snažil se vyprosit z Geova sevření. Georg si byl vědom své tělesné výhody, ale přece jen nechtěl Billa zabít hned a rychle, tak jen povolil, aby mohl trochu dýchat. "To je smrad, že by jeden chcípl, sakra, okamžitě mě pusť!" vřeštěl Bill a škrábal Gea do paže, až mu začala trochu téct krev.

"Ty jsi vůl!" řekl Georg ublíženým dětským hlasem, pustil Billa a ukázal prstem na skoro neviditelný škrábanec a malou kapičku krve. Psíma očima hleděl na Adiss a plačtivým hlasem špitl: "Au." Za tři věci by vás Adiss dokázala zabít: 1. když jí sežerete jídlo, 2. když se jí hrabete ve věcech a za 3. když jí šáhnete na Gea. Skočila po Billovi jako rozzuřený zvíře a řvala u toho jak pavián. Lepla mu jeden malilinkatý pohlavek, nasáčkovala se mezi něj a Gea a tak tam leželi všichni čtyři vedle sebe.

"Tak my asi půjdem," pípla Katie a vyletěla ven, Billi jí byl hned v patách. Posbírali si své věci, vyběhli ze dveří a schytali ledovou sprchu. Pomalu se otočili a s otevřenou pusou dokořán a nevěřícím pohledem hleděli do dveří, kde stál Geo s kýblem."Hahahah!" zařvali Adiss i Geo smíchy a zabouchli dveře. "Zmrdi!" řvala Katie vzteky a táhla Billiho do auta. Po cestě sebrala menší kámen a švihla s ním do okna. Jenom se zatřepalo jak rosol, ale nezůstal na něm ani škrábanec. "Nerozbitný, dilino!" ksichtili se ti dva idioti za oknem. Na to už neměl ani jeden, Katie natož Bill, nervy. Odjeli domů.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čteš povídku 'Bylo nás šest'?

Ano 100% (19)

Komentáře

1 Michi Michi | 26. února 2015 v 14:54 | Reagovat

Z toho mohl být rovnou slušný grupáč :D Ale Toman by pak určitě litoval, že o něco takového přišel :D

2 Amy Amy | 8. března 2015 v 2:24 | Reagovat

OMG tak toto je zase konec :-D 'Prakem sestřelil satelit, debil.' - tečka, hotovo :-D Vidím živě Listingovic dvojku, jak žhavě sledují Rosamunde Pilcher a okupují chudákům Kaulitzům jejich milostné hnízdečko, romantika :-D Miluju Billovu starost o své autíčko, jak s upřímnou obavou prosí Katie o milost :-D A Kaulitzovic odveta? Naprosto luxusní! Jen si nejsem jistá, zdali by mi to za to stálo vlézt do postele Listingů - nikdy nevíš, co tam na tebe vybafne (v tomhle případě teda 'jen' Geošek a nasraná Adiss :-D ) Jdu si pro kapesník, děkuju! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama