Prosba

23. února 2015 v 10:35 | A&K |  O nás
Zdravíme všechny čtenářky/čtenáře a naše autorky! :-)

Trochu jsme přemýšlely, zdali tento článek napsat nebo ne, ale nakonec nám to nedalo spát. Každý den vídáváme statistiky přečtených článků na blogu za poslední den a někdy opravdu nestačíme žasnout. Přečíst si, že byl díl povídky přečten 16x a přitom pod ním nepřibyl jediný komentář, je přinejmenším smutné (vyjma samozřejmě pár skvělých lidí, kteří pravidelně své oblíbené FF komentují). Nevíme, jestli už je dneska 'out' udělovat komenty a tím pádem neocenit autorovu snahu a možná tak i trochu naší snahu, snahu adminek. Děláme to pro Vás, kdo rádi čtete povídky o našich čtyřech skoro-fotroňech :-) a mrzí nás, že to pak vypadá, jako když to děláme pro srandu králíkům.

Prosíme proto všechny, kdo si povídku přečtou, aby zvážili, jestli je opravdu taková ztráta času obětovat minutu pro potěšení autora, který tomu věnoval několikanásobek. Ať už je to krátké díky, velká chvála a nebo kopa kritiky.

Moc děkujeme za přečtení, pochopení a přejeme hezké chvilky při čtení! :-)

Adel & Kathleen
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 báři báři | Web | 23. února 2015 v 11:37 | Reagovat

Přiznám se, že jsem se ke čtení povídek na tomhle blogu ještě nedostala, zatím jsem se jenom dívala, jaké tady jsou, ale až to jednou udělám, tak určitě okomentuju.
Když už si něco přečtu, vždycky napíšu komentář, protože sama vím, jaké to je. Na svém blogu mám taky určitou návštěvnost, vidím, že článek byl přečten i třeba 20x, a má jenom jeden komentář. Ale zase beru v potaz, že to můžou být zkreslené statistiky, třeba to nejsou všechno čtenáři, ale jenom nějaké "automaty"... No, kam ten svět spěje, když je zatěžko napsat aspoň komentář, že? :) Hodně to zamrzí a přitom je s tím psaním taková práce... :)

2 Emily Emily | 23. února 2015 v 13:08 | Reagovat

100% souhlasím

3 Michi Michi | 23. února 2015 v 20:25 | Reagovat

Já se jako ostuda přiznávám, že poslední dobou jsem to nehezky zanedbávala. Je to ovšem tím, že jsem ještě všechno pořádně ani nepřečetla, když jsem neměla čas a stejně tak mám teď problém se srovnat i s psaním kapitol. Ale zpětně se to snažím vždycky dohnat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama