Kind of Weird Girl 13

26. března 2015 v 11:26 | A&K |  Kind of Weird Girl
Autor: Michi
Žánr: romantická komedie


Lidská hloupost je nekonečná. Ale nedorozumění je mnohem větší zlo.

Seděla jsem vedle Toma na barové židli se skleničkou pomerančového džusu v rukách a očima stočenýma k sobě jsem sledovala jeho ukazováček, kterým mi přejel po linii nosu až na jeho špičku. Zkoumal, jak moc jsou si naše nosy podobné, protože měly stejný tvar i velikost. Můj byl pouze o něco užší. Nevšimla jsem si tak Billa, který se objevil ve dveřích a s překříženýma rukama na hrudi sledoval naše důležité poměřování obličejových podobností. Odkašlal si, aby na sebe upozornil.
"Můžete mi říct, co jste to kde dělali? Jste zaprasení jako malý děti," přejel nás kriticky pohledem. Tiše jsem si vyměnila pohled s Tomem, kterému ve vousech na několika místech stále zely kousky cukrové vaty, stejně tak je měl i v obočí a jeho tvář nesla na několika místech špinavé čmouhy, jak se mu na ulepené části nanesla špína. Sama jsem na tom ale nebyla o moc lépe. Lepkavou vatu jsem měla na tvářích, krku i ve výstřihu, kde mě nepříjemně kousala.
"Byli jsme v lunaparku," odpověděl Tom neurčitě.

"A zaútočila na nás obří cukrová vaty," pokrčila jsem rameny. Bill tázavě povytáhnul obočí.
"Jo, bylo to fakt divný," přikývl Tom na souhlas a podíval se na bratra. "Prostě jsme tam tak stáli před stánkem a najednou proti nám vyběhl nějaký člověk v kostýmu cukrové vaty."
"Asi to byl nějaký zaměstnanec a měl toho už plné zuby," pokyvovala jsem hlavou na podporu Tomových slov. "Rozhlédl se kolem sebe a najednou se úplně nečekaně rozběhl proti nám."
"Neměli jsme tušení, co chce, tak jsme tam jen tak stáli a sledovali, jak běží," podíval se Tom zpátky na mě, přičemž mu koutek rtů cuknul v nepatrném úsměvu.
"A on do nás prostě narazil a upadnul. Málem jsme spadli s ním," oplatila jsem mu upřený pohled.
"Než jsme se vzpamatovali, sebral se a utekl. Potom ho tam dobrých patnáct minut naháněla zmrzlina s hotdogem," zakončil vyprávění Tom a spokojeně se usmál. Bill po nás přejel nechápavým pohledem.
"Děláte si ze mě srandu? Že si ze mě děláte srandu?" zeptal se zmateně.
"To si piš," přikývl Tom s pobaveným úsměvem.
"Jen jsme po sobě házeli cukrovou vatu," vysvětlila jsem mu, jak se na nás ve skutečnosti dostala. Bill na okamžik přivřel oči a nevěřícně zakroutil hlavou. Poté se posadil na barovou židli vedle mě a lokty se opřel o mramorovou desku.
"A co máte v plánu teď?"
"Nemám tušení," pokrčila jsem rameny. "Tom mi nechce nic říct."
"Zkazil bych tím překvapení," rozložil Tom ruce s nevinným výrazem ve tváři.
"A to nechceme," ušklíbnul se na něj Bill ironicky.
"Přesně tak," oplatil mu Tom úšklebek. Tiše jsem mezi nimi přejela pohledem a nepatrně se ošila.
"Kdyby vám to nevadilo, přeci jen bych si skočila do koupelny," špitla jsem.
"Jasně. Nahoru po schodech, a potom nalevo," kývnul Tom hlavou a prstem ukázal na strop.
"Aha…" podívala jsem se na místo, kam ukazoval a rychle sklouzla ze židle. Nebyla jsem si jistá, kam přesně mě navigoval, ale raději budu bloudit v patře, než být v epicentru jejich bratrské rozepře.

"Nahoru a vlevo," zopakovala jsem si, když jsem vyšla po schodech do patra. Neříkal, které dveře by to měly být, proto jsem zamířila automaticky hned k prvním. Opatrně jsem vzala za kliku a pootevřela je. Když jsem ale nahlédla dovnitř, namísto koupelny jsem viděla ložnici. Zřejmě Tomův pokoj, jelikož Billův sídlil o dvoje dveře dál. Opatrně jsem vklouzla dovnitř a potichu za sebou zavřela. Pokud měl Bill u svého pokoje koupelnu, měl ji určitě i Tom. Zastavila jsem se vedle obrovské postele s rozváleným povlečením a rozhlédla se kolem sebe. Pokoj byl poměrně prostorný, přesto působil útulnějším dojmem než Billova ložnice. Nejspíše za to mohl tmavý dřevěný nábytek, zatímco u Billa byl světlý. A krémová, nikoli bílá barva na zdech, celý dojem jen umocňovala. Ačkoli největší podíl na tom měl nejspíše fakt, že Tomova ložnice měla jen jedno okno.
Opatrně jsem udělala dva kroky vpřed a nejistě se na sebe zadívala ve velkém zrcadle. Nemínila jsem tam na cokoli sahat nebo si Tomovy věci prohlížet, přesto jsem si připadala značně nepatřičně, když jsem stála uprostřed jeho ložnice. Bezděky jsem sklouzla pohledem na odraz postele, jejíž část se v zrcadle objevovala. Nechápala jsem, proč byla tak obrovská. Zabírala valnou část celé místnosti a ke všemu byla příšerně rozházená. Urychleně jsem se otočila k zrcadlu zády, přikročila zpátky k posteli a několika naučenými tahy urovnala polštáře i deky. Timmyho postel jsem rovnala tolikrát za den, že bych v tom možná pokořila i rekord. Očima jsem přejela ustlanou postel a spokojeně si oddechla. Hned jsem byla o něco klidnější. Vzápětí jsem si však uvědomila, že jsem tu nebyla kvůli uklízení. Rychle jsem zaběhla do dveří od koupelny ve vedlejší zdi a zběžně se po ní rozhlédla.
Nalevo stála vana se závěsem a vpravo bílá komoda, nad kterou viselo několik poliček. Očima jsem zakotvila na umyvadlu se zrcadlem oproti mně. Vážně jsem byla od vaty zapatlaná po celém obličeji. A zbytky, které mi Tom naházel do výstřihu, mě stále více svědily. S klapnutím dveří jsem za sebou pečlivě zavřela a přistoupila k zrcadlu blíž. Měla jsem zbytky vaty na řasách i v obočí, na špičce nosu a dokonce na tvářích. Skoro to vypadalo, že jsem do vaty obličejem přímo spadla, přestože mě s ní Tom pouze lechtal po obličeji, aby mi oplatil zrádný útok. Sjela jsem pohledem na svůj krk. I na něm bylo několik stop od cukrové vaty, oproti mému výstřihu to však nebylo nic. Několikrát jsem si přejela prsty přes látku trička, abych se poškrábala. Nejraději bych ji všechnu nacpala Tomovi za tričko, aby poznal, jak to dokáže kousat. Pohledem jsem překontrolovala zavřené dveře a přetáhla si přes hlavu fialkové tričko. To jsem odložila na komodu vedle sebe a zadívala se na svá prsa. Proboha. Měla jsem zbytky vaty dokonce i v podprsence! Jak jsem to z ní měla dostat? Znovu jsem se nejistě otočila na zavřené dveře, a poté se bezradně rozhlédla kolem sebe. Byl by hodně špatný nápad použít jeho sprchu?

Jedním pohybem ruky jsem uzavřela tekoucí vodu a rukou zašátrala po čistém ručníku. Nakonec mi vážně nezbylo nic jiného než se osprchovat, protože pokusy o vylovení cukrové vaty z podprsenky byly neúspěšné a ještě to vypadalo dost komicky. Sprchovat se uprostřed dne v cizí koupelně mi však o moc lepší pocit nepřineslo.
Rychle jsem si kolem těla obmotala bílou osušku a opatrně vystoupila z vany. Snažila jsem se pod vodou příliš nezdržovat, abych nahoře nezůstávala podezřele dlouho, kluci ale byli rychlejší. Právě jsem si chtěla rozpustit vlasy z nedbalého drdolu, do kterého jsem je před sprchováním stáhla, když se dveře koupelny rozletěly do kořán. Překvapeně jsem se k nim otočila a konsternovaně se zadívala na Tomase svlečeným tričkem v rukách.
"El, myslel jsem, že jsi-" ukázal palcem za sebe, ale než stačil dokončit myšlenku, zarazil ho můj vzhled.
"V ručníku," vypadlo z něho zaskočeně, když mě sjel důkladným pohledem. Pomalu jsem svěsila ruce dolů a pro jistotu si přichytila osušku u těla, pokud by snad chtěla spadnout.
"Omlouvám se. Jinak bych se té vaty ale nezbavila. Měla jsem ji po celé podprsence!" zrudla jsem v okamžiku jako rajče.
"To je- to je dobrý," zamumlal Tom na odpověď, nepřestával mě však vyjeveně sledovat. Rozpačitě jsem na něj zamrkala.
"Já se- hned se obléknu," špitla jsem. Tom přetěkl pohledem mezi mnou a věcmi složenými na komodě.
"Tak fajn," pokrčil poté rameny a otočil se ke mně zády. Než ale z koupelny vyšel zpět do ložnice, shrábnul celou hromádku dlaní a vzal ji sebou. Šokovaně jsem pootevřela rty.
"Tome! Okamžitě mi to vrať!" vyrazila jsem z koupelny za ním.
"Slyšíš? Vrať mi ty věci!" založila jsem si ruku v bok, přičemž jsem si druhou stále přidržovala osušku na místě. Tom se ke mně otočil čelem a založil si ruce i s věcmi na hrudi.
"Co kouzelné slovo?" povytáhl obočí.
"Ihned!" vyhrkla jsem bez rozmýšlení. Tom nespokojeně mlasknul.
"Špatně."
"Tome!" napomenula jsem ho netrpělivě. Připadala jsem si nepříjemně, když jsem před ním stála jen v ručníku, který ani pořádně nedržel na místě.
"Ano?" nahnul hlavu provokativně do strany.
"Vrať mi to oblečení. Prosím," zaškemrala jsem. Tom přimhouřil oči a zamyšleně si mě přeměřil pohledem.
"Tak dobře. Když tak pěkně prosíš," pokrčil nakonec rameny a natáhnul ke mně ruku s věcmi. S úlevným vydechnutím jsem se po nich natáhla.
"Klidně se tu převlékni. Já si dám zatím sprchu," pohodil hlavou směrem ke koupelně. Chápavě jsem pokývla hlavou.
"Co je?" zeptala jsem se, když stál pořád na místě a zkoumavě mě sledoval.
"Jen jsem myslel, že použiješ hlavní koupelnu," odpověděl mi s potutelným úsměvem.
"Promiň," pokrčila jsem nad tím rameny. Nevěděla jsem, co na to lepšího říci. Sama jsem si neuměla vysvětlit, proč jsem vlastně použila jeho soukromou koupelnu. Tom se příjemně pousmál.
"O nic nejde," mrknul na mě a ukázal na dveře koupelny ve znamení, že odchází, abych se mohla konečně obléci. S pokývnutím hlavy jsem si na postel položila věci a s vytáhlým obočím se na Toma zadívala.
"Už jdu, už jdu," nastavil dlaně do obranné pozice a se smíchem zamířil do koupelny. U dveří se však zastavil a obrátil se ke mně.
"El-" natáhnul k mým zádům ruku, aby mě přiměl se otočit.
"Ručník ne!" trhla jsem polekaně sebou v domnění, že mi ho chce stáhnout, když svůj ukazováček zahákl za okraj osušky. Vzápětí látka povolila a já vyděšeně sledovala, jak mi ručník sklouzl z těla dolů. Se zapištěním jsem se vrhla přímo do ustlané postele a zajela pod deku dříve, než se Tom stačil vzpamatovat. Jeho zaskočený pohled přeskočil ze mě na ručník, který mu zůstal v ruce, a zpátky na mě.
"Já jsem jen-" chtěl něco říci, přerušil ho však Billův vpád do pokoje.
"Nevíš, kde je El? V koupelně totiž není," vyhrknul na něj. Tom k němu přejel strnulým pohledem.
"Co je?" zeptal se Bill nechápavě nad bratrovou podivnou reakcí. Teprve až poté svou hlavu otočil k posteli.
"Pane bože," vypadlo z něj vzápětí šokovaně, když mě uviděl celou rudou a svlečenou v posteli.
"Tak to ale není!" zaúpěla jsem a dekou si překryla i hlavu.
"Ty jsi- vy jste-" zagestikuloval na polonahého bratra zmateně rukama a nevěřícně zakroutil hlavou.
"Proboha! Příště mě aspoň varuj!" vyhrkl vzápětí a s otočkou na patě z pokoje vypochodoval. Tom ho vyprovodil nechápavým pohledem.
"Vždyť jsem nic nedělal," pokrčil vzápětí rameny a podíval se na mě.
"El?"
"Ano?" zamumlala jsem zpod deky.
"Nechceš vylézt?"
"Ani za nic," zabručela jsem. Cítila jsem, že se ještě stále celá červenám a z myšlenky na to, co si nejspíše myslí teď Bill, mi bylo trapně ještě mnohem víc.
"Tak jo. Klidně tam zůstaň. Já si zatím dojdu do té sprchy, a potom se k tobě přidám," odpověděl Tom prostě.
"Cože??" vystrčila jsem okamžitě hlavu ven a nevěřícně se na něj zadívala. Tom si překřížil paže na nahé hrudi.
"Říkám, že jdu do sprchy, takže buď se mezitím obleč, nebo v té posteli zůstaň. Ale počítej s tím, že se dost roztahuju," široce se na mě usmál. Naprosto šokovaně jsem pootevřela rty a sledovala, jak se smíchem zmizel za dveřmi koupelny. Jakmile jsem zaslechla zvuk tekoucí vody, vystřelila jsem z postele a urychleně se oblékla. Poté jsem znovu urovnala rozházenou postel a před zrcadlem si převázala vlasy z rozcuchaného drdolu do vysokého culíku.

"Měli bychom to Billovi vysvětlit," otočila jsem hlavu ke dveřím koupelny, jakmile se otevřely.
"Musíme?" opřel se Tom dlaní o zárubně a tázavě se na mě zadíval, když jsem na něj vyjeveně vykulila oči. Nejen, že se po sprše neobléknul, nenamáhal se ani osušit. Stál mezi dveřmi s ručníkem kolem boků, napjatými svaly a koutkem rtů zdvihnutým nahoru. Přejela jsem pohledem k jeho hrudi, po které kapky vody stékaly jedna za druhou na ploché břicho a vsakovaly se do ručníku. Z pootevřených rtů mi vyšlo tiché vydechnutí, které mě vytrhlo z tupého zírání.
"Proboha," překryla jsem si oči dlaní. "Proč ses neobléknul?"
Tom se odrazil od rámu dveří a přešel k zrcadlu vedle mě.
"Budeš si zakrývat oči i večer na pláži?" sevřel mi v prstech zápěstí a odtáhl mi dlaň z očí. Rozpačitě jsem na něj pohlédla a neurčitě pokrčila rameny.
"Tak to toho moc neuvidíš," rozesmál se a otevřel velkou skříň stojící hned vedle.
"Nepotřebuju tě okukovat," založila jsem si ruce na prsou a nespokojeně našpulila pusu.
"Vážně?" povytáhl Tom obočí.
"Samozřejmě!" přikývla jsem rázně na souhlas.
"Ale pořád tu stojíš," pokrčil rameny, přetáhnul si přes hlavu černé tričko a bez varování si stáhnul ručník.
"Pane bože!" zakryla jsem si znovu oči a rozeběhla se ke dveřím pokoje.
"Raději počkám venku!" oznámila jsem mu ještě, než jsem za sebou práskla dveřmi. Exhibionista. Naprostý exhibionista. Ale ještě teď mi tváře hořely z pohledu na jeho mokré tělo.
S dlouhým vydechnutím jsem se vydala nazpět do přízemí, kde zůstala moje taška. Sotva jsem vstoupila do kuchyně, srazila jsem se na těsno s Billem.
"Promiň!" vyhrkla jsem okamžitě, Bill si však přiložil ukazováček na rty ve znamení, abych byla potichu. Překvapeně jsem na něj zamrkala, teprve až poté jsem si všimla, že drží u ucha mobil. Chápavě jsem pokývla hlavou a mlčky zůstala stát na místě, jako by ho v telefonování mohl snad rušit i můj pohyb.
"Jo, to by bylo fajn. Jestli to tak půjde, udělej to," zašveholil Bill do mobilu a zase se odmlčel při poslechu druhé strany.
"Dobře, díky," ozval se vzápětí a zavěsil. Celá nesvá jsem přešlápla na místě, když ke mně stočil svůj pohled.
"Už jste skončili?"
"Bylo to jinak," pípla jsem na protest a znovu celá ve tvářích zrudla.
"Aha. Takže jste ani nezačali," zastrčil si Bill mobil do kapsy džínů a založil si ruce na prsa.
"Ale takhle to vůbec nebylo!" zakroutila jsem vehementně hlavou. "Celé to byla jen nehoda."
"Nehoda," zopakoval po mně Bill nedůvěřivě.
"Jo, to by mohla být super omluva. 'Víš zlato, to byla jenom nehoda. Vůbec to není tak, jak to vypadá.'," dodal se značnou dávkou ironie. Potupně jsem sklopila pohled k zemi.
"Vím, že má Tom přítelkyni a nikdy bych něco takového neudělala. Nejsem taková…" hlesla jsem rozmrzele. Štvalo mě, že si Bill něco takového vůbec myslel, ale potom, co u Toma v ložnici viděl, by si to musel myslet úplně každý.
"Zase tu děláš kázání?" postavil se mi za záda Tom s pažemi překříženými na hrudi. Bill k němu zvedl pohled.
"Vůbec ne," trhnul neurčitě rameny.
"Tak toho nech. Ještě ji tím svým výslechem zdeptáš," zpražil ho Tom pohledem a ukazováčkem mě šťouchnul mezi lopatky.
"Nic z něj nedělej, El. Když ho to chytne, tváří se jako Matka Tereza," brouknul ke mně s úsměvem a oplatil Billovi kyselý úšklebek.
"Já vůbec nic neříkám," rozhodil Bill rukama. "Jen jsem myslel, že jdeme do kina a vy místo toho pořádáte postelové orgie."
"Prosím tě. Kdyby to byly orgie, vypadalo by to úplně jinak," odfrknul Tom.
"Byla to jenom nehoda! Prostě jsem použila špatnou koupelnu a spadnul mi ručník!" vyhrkla jsem. Oba na mě tázavě pohlédli.
"Už o tom nebudeme mluvit. Dobře?" zamávala jsem v rozpacích dlaněmi ve vzduchu a protáhla se z jejich dosahu ke kuchyňskému baru. Tom si s Billem vyměnil mlčky pohled, načež se k sobě postavili bokem a zadívali se mi na záda.
"A tohle ti náhodou nechybí?" promluvil do ticha Tom. Když jsem se k němu tázavě otočila, na jeho nataženém ukazováčku visela moje podprsenka.
"A potom, že jste nic nedělali," přisadil si Bill. Během jediné vteřiny jsem zrudla do krvava.
"Okamžitě mi to vrať!" chňapla jsem urychleně po podprsence, Tom však s rukou ucuknul a zdvihnul ji o něco výš.
"Pořád zapomínáš na kouzelné slovo."
"Tome! Já to myslím vážně!" poposkočila jsem, abych podprsenku ukořistila, Tom však znovu ucuknul a vytáhnul ruku ještě výš.
"Pěkný kousek. Co je to za značku?" zadíval se na podprsenku se zájmem Bill.
"Kluci!" vypískla jsem celá rudá a znovu skočila po podprsence.
"Typnul bych to na Victoria's Secret. Ty mají suprové kousky," následoval bratrův pohled Tom. Bill pokýval souhlasně hlavou a šťouchnul do bratra loktem.
"To ale znamená, že je teď El naostro."
Oba jako na povel stočily oči zpátky ke mně. Nejistě jsem ucouvla o krok dozadu a překryla si prsa rukama.
"Nechte toho! Chtěla jsem si vzít náhradní, protože tahle je celá od vaty!" ohradila jsem se proti jejich upřenému zírání. Z jejich civění na můj výstřih a nečitelných pohledů jsem byla celá nesvá.
"Co ti brání?" pokrčil Tom rameny a složil si podprsenku zpátky do ruky.
"Co bys tak řekl?" zamračila jsem se na něj.
"Fajn, já se teda otočím," rozhodil Bill ruce a demonstrativně se ke mně obrátil zády.
"Bille!" zaúpěla jsem zoufale. Neměla jsem ponětí, jestli si ze mě jenom utahovali nebo to mysleli vážně, ale rozhodně jsem se před nimi nemínila oblékat.
"Nebo nemusím?" natočil se na mě tázavě. Nevěřícně jsem protočila oči, popadla svoji černou tašku se zbytkem věcí a rychle kolem nich proběhla z kuchyně ven. Nezamířila jsem však zpátky do patra. Jen jsem přeběhla do vedlejší místnosti a s hlubokým výdechem se zhroutila na pohovku. Ti dva dokázali opravdu člověka potrápit, když se spolčili proti němu. S dalším výdechem jsem si přitáhla tašku na klín a zalovila v jejích útrobách. Raději jsem ani nechtěla pomyslet, proč mi Tom nadiktoval i náhradní spodní prádlo. Původně jsem si myslela, že je to kvůli přenocování, ale teď jsem si tím nebyla vůbec jistá.
Spěšně jsem z tašky vytáhla černou podprsenku a v rekordním čase ji na sebe oblékla. Pro jistotu jsem si však tričko nesvlékala. Začínala jsem pomalu věřit, že by ti dva byli schopní i špehování, jen aby si ze mě potom mohli utahovat. Teprve poté jsem se odhodlala vrátit zpět do kuchyně.

"Fajn. Takže jdeme do kina?" přejela jsem pohledem z jednoho na druhého. Kupodivu byli stále v kuchyni a poslušně seděli na barových židlích.
"Přesně tak," kývnul Tom na souhlas a pohledem se zaměřil na má prsa.
"Jo, vzala si ji," konstatoval vzápětí.
"Vidím," přikývl na souhlas Bill.
"Kluci!" zamračila jsem se na ně. "Přestaňte s tím nebo s váma nikam nejdu!"
"To bys ale porušila sázku," povytáhnul Tom významně obočí. "A to by znamenalo trest!"
"Bezva," vydechla jsem rezignovaně a bezmocně pokrčila rameny. "Na co půjdeme?"
"To se teprve uvidí," odpověděl Tom s širokým úsměvem a sklouznul ze židle na zem. "Nemám totiž ponětí, co dávají."
"Tady je ale vždycky na výběr, takže nemusíš mít obavy," doplnil ho Bill. Výběr filmu byl ale tím posledním, s čím jsem si dělala starosti. Více než dvouhodinové sci-fi nebo akční střílečka mě děsila představa Toma a Billa, kteří po mně celou dobu budou házet popcorn, ve snaze trefit se mi do výstřihu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku 'Kind of Weird Girl'?

Ano 100% (29)

Komentáře

1 Soňa Soňa | 27. března 2015 v 15:09 | Reagovat

Moc krásná povídka. Čtu ji teprve dva dny a stihla jsem už všechny díly. Moc se mi líbí, že je i vtipná a třeba v tomto ta příhoda s cukrovou vatou, hotdogem a zmrzlinou mě hodně pobavila :). Super mi přijde i to střídání vypravěčů. Skvělá práce! :-)

2 Michi Michi | Web | 27. března 2015 v 19:42 | Reagovat

[1]: Děkuju! Moc si toho vážím :)

3 Amy Amy | 28. března 2015 v 23:33 | Reagovat

Ježiš, já úplně zapomněla napsat komentář, jak se to mohlo stát? :-D Teda, normálně mi přijde El roztomilá a ještě v kombinaci s Tomem, ale v tomhle díle mě její frigidita naprosto pila krev! :-D Bill měl asi pravdu, že nebude mít moc zkušeností, ba dokonce žádné. Za normálních okolností by si přeci tu věčnou pozornost a zájem o prsa užívala, proč by ne. Navíc když o ně má zájem Tom a Bill Kaulitzovi :-D
No přede mnou stát Toman do půli těla svlečený a ještě s tím popisem kapek vody stékajících po jeho hrudi, měl by veeelký problém! :-D Jsem zvědavá na příští díl v podání Toma. Možná o El s Billem zase diskutovali a teď zkouší Elininy reakce na jeho boží tělo a z toho vydedukuje nějaký závěr :-D A taky se těším na naháče Toma!!! :-D

4 Michi Michi | Web | 29. března 2015 v 3:49 | Reagovat

[3]: Onanení frigidní! :D :D Ale to se vše časem vysvětlí, proč reaguje, jak reaguje :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama