Duben 2015

Kind of Weird Girl (bonus 1. část)

13. dubna 2015 v 22:32 | A&K |  Kind of Weird Girl
Autor: Michi
Žánr: romantická komedie

Konečně vše funguje jak má, takže si pro začátek dáme slíbenou bonusovou kapitolu. Rozdělila jsem ji na dvě části, protože dopsat ji celou mi dá ještě zabrat i se ztracenými pokračováními. Alespoň však uvidím, jestli se vám moje "romantika" bude vůbec líbit a bude mít smysl dopsat i druhou část :D


Sluneční paprsky už dávno proudily otevřeným oknem dovnitř pokoje, když jsem zmateně pobíhala sem a tam, ve snaze najít druhou botu. Obvykle jsem si zakládala na pořádku a všechny věci si pečlivě srovnávala, během dnešního rána jsem však stačila rozkramařit celou skříň s oblečením, protože jsem se nemohla rozhodnout, co si obléct. Většinou jsem nad tím tolik nepřemýšlela a nechávala to náhodnému výběru, pro dnešek to ale nefungovalo. Byla to sice hloupost, ale tentokrát jsem si chtěla dát záležet.
"Boty, boty, boty," rozhlédla jsem se bezradně po chaosu kolem sebe. Když na to přišlo, dokázala jsem nadělat neskutečný nepořádek. Hlavně v kuchyni, ta po mém útoku vypadala jako válečná zóna, v tuhle chvíli by ji však má ložnice porazila na celé čáře.
"El?" ozvalo se zaklepání, načež do dveří nahlédla Ann.
"Proboha… Co se tu stalo?" vytřeštila vzápětí oči na podlahu a postel, kde se válely věci jedna přes druhou.
"Pokouším se najít boty," rozhodila jsem rukama s omluvným úsměvem. Ann otevřela dveře o něco více a s opatrným našlapováním se vydala ke mně.
"A to je chceš najít v tomhle?" rozhlédla se kolem sebe.
"Očividně," přikývla jsem s bezradným výrazem ve tváři.