That's how I party!

9. května 2015 v 16:16 | A&K |  Jednodílné
První jednodílovka z klávesnice jedné adminky! Prosím, stejně jako u naší milé povídky "Bylo nás šest", berte s rezervou můj/náš humor, určitě nebyl účel někoho urazit/naštvat/popudit :-) Pěkné počtení!Se západem Slunce, jehož mizící paprsky zahalovaly celé město i jeho rozsáhlé okolí do rudého závoje, se Los Angeles začalo probouzet do nočního života. Ulice osvětlovala neonová světla z divoce barevných, blikajících nápisů upozorňujících na restaurace, kluby a kasina. S nadcházejícím večerem se začalo poblíž četných podniků objevovat stále více lidí, dychtících po zábavě. V proslulém městě se vždy něco dělo, ve dne v noci a Bill proto tohle město miloval. Přesto byl v poslední době z LA znuděný. Party mu přišly nudné, kluby moc hlučné anebo moc prázdné, hazard ho nebavil a v restauracích a fast foodech si krátil dlouhé večery až příliš často. Vůbec to nebyl ten typ, co bych chtěl večery trávit doma a v klidu. Potřeboval se bavit, poznávat nové lidi a domů se vracet až nad ránem. Po evropském turné , kdy měl pořád co dělat a prožíval skvělý čas, mu tohle překvapivě nudné prostředí v Californii vadilo.


Po téhle poslední party v Beverly Hills, kde samou nudou usínal, se rozhodl, že celé LA probudí zpět k životu. S nově nabitou energií celé dva dny přemýšlel a vymýšlel velkolepý plán, jak dosáhnout svého cíle. I když byl slavný zpěvák a působil v kapele, která patřila k těm nejúspěšnějším na světě, a také se svou výstředností pokaždé poutal pozornost, nedokázal přijít na něco, s čím by byl spokojený.
Pomalu už se začal vzdávat a smiřovat se s vidinou nudného LA, aspoň tedy na nějaký čas, když ho to zčistajasna napadlo! Stojíc ve svém obrovském šatníku se usmíval na ten kus oblečení, který mu měl zajistit zábavu v jeho americkém domově. "Los Angeles, připrav se, protože Bill Kaulitz vstupuje na scénu!" zaradoval se, ale ihned se zase zamyslel. "Hm, ale Bill si říkat nemůžu, objevit tohle někdo z Evropy tak se to pěkně rozmázne. Potřebuju alter ego! Budu nový strážce nočního nepořádku! Já teď budu - " s dramatickou pomlkou a hlubokým a ďábelským smíchem, který se ještě chvíli rozléhal v okolí, se z Billa stal… " - PARTYMAN."

Ten večer si Bill na několik party, co měl na svém dnešním seznamu, oblékl svůj oblíbený a jedinečný kostým z Feel It All Tour. Na přiléhavý, černozlatý oblek, který mu zahaloval krom hlavy kompletně celé tělo, si nasadil dlouhý zlatý plášť. V závěru svůj koncertní outfit doplnil o nepostradatelnou korunu a sluneční brýle. Prohlížel se v zrcadle a spokojeně zamručel. Jako Partyman se chystal všem vytřít zrak víc než jako Kaulitz. A že se postará o to, aby to tak bylo!
Stál před prvním domem, kde se konal večírek a zhluboka se nadechl. Jako vždy, nervózní před prvním krokem. Ale byl tak natěšený, že když zrychlil tempo, aby se ke vchodu dostal dřív, klopýtl o dlouhý plášť a poslal se k zemi. "Fu*k! Ale Partymana jedno malé škobrtnutí nezastaví!" zaklel a postavil se zpátky na nohy. Ujistil se, že jeho zmařený pokus o velkolepé entrée nikdo neviděl a sebevědomě vykročil.
Večírek v honosném domě byl sice pojat v okázalém stylu, zábava ale vázla. S touhle nemocí, co zabíjela zábavu, se obyvatelé LA nikdy nesetkali a pomalu je začala jednoho po druhém otravovat. Dokud to nezaslechli. Nebo spíše, ho. Mužský hlas se nesl do dveří a všichni překvapeně vzhlíželi, když do místnosti, kde se všichni přítomní nacházeli, vběhlo vysoké zpívající stvoření, které začalo divoce tančit a vysloužilo si tím veškerou pozornost.
Když Bill vběhl do domu, začal zpívat jejich nejnovější song, kterým začínali i svoje uplynulé koncerty. Postupně zesiloval hlas a zrychloval, až nakonec vběhl do místnosti, kde všechny rázem zaujal. Divoce sebou házel, kroutil boky, rozmachoval se rukama i nohama, pohazoval hlavou jako v transu do neexistujícího rytmu We found us. "Us! Us! In this club! Club! We found us! Us!" zpíval, ba řval jako šílený a divoce tančil dokola svůj supertanec. V menších pauzách, kdy mu docházel dech, stál v kroužku lidí, kteří jej obklopili, podupával nohama a snažil se dozpívat už potřetí svůj song. " It hurts, but it feels right - ight - ight!!" dopěl a jak tajemně se zjevil, tak taky zmizel. Nebylo to tedy tak tajemné, jak si sám představoval, v jeho botách se na bezhlavý a rychlý úprk moc dát nemohl, tak prostě jen vřískajíc, jako by za zády měl masového vraha, vycupital do tmy. Zastavil se až deset metrů od domu, nabral dech a se samolibým úsměvem vykročil na další party. V duchu se plácal po rameni, jaký to neudělal rozruch a jak skvělý byl, on, totiž Partyman! "Jsem tak skvělý, já, Bill Kaulitz! Tedy Partyman, co rozproudí každou prudu! Zapamatuj si mě, LA, teď tu totiž budu vládnout já! Budete mě vyhledávat jako v Gothamu! Brzy, velmi brzy se na noční obloze bude objevovat velké zářivé P, jako poslední maják naděje pro všechny pařby! Ó mocný Partyman!" rozplýval se sám nad sebou a prudce gestikuloval. Stejně jako v prvním případě se jako splašené, retardované zvíře vřítil do cizích domů a snažil se rozproudit zábavu.
Když Billa ráno někdo budil, nebyl schopný ani otevřít oči. Byl tak vyčerpaný ze svého alter ega! Kdo by to byl řekl, že zachraňovat party bude tak fyzicky vyčerpávající! "Bille, vstávej! Musím ti něco ukázat, je to snad hit internetu! Představ si, včera tu po noci někdo pobíhal a hrál si na King of Suburbia," smál se Tom jako šílený, "dokonce zpíval náš song! A taky vypadal docela jako ty! Musel to být ale pořádnej vyplatlanej idiot, protože se mu podařilo 'vystupovat' i na jedné tryzně!" lámal se v pase jeho bratr. Bill se rychlostí blesku posadil a šokovaně třeštil oči na Toma, než začal hystericky pištět. " F U * K!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 B. - ta pandí B. - ta pandí | 10. května 2015 v 21:31 | Reagovat

Ojojojojojojojojojoj! Bill je ten nejlepší ze superlidi, zachvilku bude další film s avengers a Kaulitz bude v hlavní roli! Stačí jim to jen poslat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama